Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Planszowa nickelodeon

Ocena gry

Ta mała dziewczynka znalazła się na planszy gdzie musi zbierać punkty. Należy ich zebrać tyle aby przejść do następnej planszy. Zobacz ile plansz czeka na Ciebie.


Zgadywanka

Ocena gry

Pierwsze co zrobimy w tej grze to zapoznanie się instrukcją. Gdy to już uczynimy to naciskamy play i zaczynamy zabawę. Musimy zgadywać obrazki które wskazujemy myszką.


Ciuchcia Tomek

Ocena gry

Znasz Tomka?? to bohater z bajki który jest ciuchcią. Pierwsze zadanie które uczynimy to składanie maszyny. Zagraj dalej by zobaczyć co jeszcze nas czeka w grze. Do dzieła!


Muppety ubieranka

Ocena gry

Przenieś się tym razem do przebieralni z Muppety. Nasz bohater nie wiem jak się ubrać i poprosił nas o pomoc. Spróbujmy ubrać go tak by wyglądał bardzo ładnie. Dokonujemy tego używając myszki.Pokoloruj Harrego

Ocena gry

Nasz bohater który znajduje się na obrazku jest niepokolorowany. Właśnie to zadanie będzie nas czekało w tej grze. Obok znajduje się paleta kolorów które będą nam potrzebne do tego zadania.


Zostań bohaterem oceanu

Ocena gry

Nasze zadanie będzie polegał na ocaleniu oceanu. W grze sterujemy statkiem i zbieramy przeróżne przedmioty w oceanie za które otrzymujemy punkty. Nie jest to takie łatwe ponieważ czeka nas wiele niebezpieczeństw. Do dzieła!


Mały Dinuś

Ocena gry

Nasz bohater ma naprawdę duży problem. Zgubił się mamie i nie może jej odszukać. Pomóż mu ponieważ bardzo płaczę. Sterowanie w grze za pomocą strzałek.


Szukanie takich samych obrazków

Ocena gry

Szukanie takich samych obrazków to właśnie czeka nas w tej grze. Naciskaj na kwadraciki które będą się obracać. Zapamiętajmy co jest na drugiej stronie ponieważ musimy odszukać dwóch takich samych obrazków.


Kreowanie stworków

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij kreować włochate stworki. Z boku znajdują się poszczególne części ciała na które należy nacisnąć myszką. Gdy to uczynimy zaczną się zmieniać. Do dzieła!


Serfowanie ze Scoobym

Ocena gry

W tej grze będziemy serfować po morzu na desce. Należy wykonywać przeróżne akrobację. Zbierz jak najwięcej punktów. Gramy strzałkami i spacją.


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4812 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 3754 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2807 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2475 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2309 ocena: 0.00

Reklama

cookie