Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Zgadywanie twarzy ciuchci

Ocena gry

Zgadywanie twarzy ciuchci to właśnie czeka Cię w tej grze. Na początku zobaczy 3 twarze które są proponowane. Niestety tylko jedna z nich jest prawidłowa. Tomek jest za pianą i musimy troszkę poczekać by się jego twarz odsłoniła. Klikamy za prawidłową.


Ciuchcia jedzie z towarem

Ocena gry

Ta ciuchcia jest bardzo długa przez co staje się niewygodna do prowadzenia. Musimy dojechać do celu bez wywrotki. Trasa nie jest łatwa. W tym celu używaj strzałek do sterowania pojazdem szynowym. Spacja to hamulec a X - przyśpieszenie.


Parkowanie resoraków

Ocena gry

Włącz grę i zacznij przygodę z parkowaniem. Nie jest to takie łatwe ponieważ nie możemy uszkodzić innych samochodów. Sterujemy za pomocą strzałem. Skup się i wykonaj manewr bezbłędnie.


Skoki samochodowe

Ocena gry

W tej grze nas samochód będzie skakał z rampy. Aby to uczyć musimy go odpowiednio ustawić. Wybierz odpowiednią moc myszką + lub - następnie Spacje i wystrzelić samochodzik. Powodzenia!Resorakowy wyścig

Ocena gry

Tym razem będziemy się ścigać malutkimi samochodzikami jakimi są resoraki. Pokaż wszystkim że stać Cię na zwycięstwo. Niestety musimy bardzo uważać bo tor jest bardzo śliski. Powodzenia!


Samochodowe akrobację

Ocena gry

Ta gra to bardzo fajna zabawa. Będziemy skakać samochodami i wykonywać wiele akrobacji. Należy tak to robić by zbierać jak najwięcej punktów. W grze będziemy sterować strzałkami. Zachęcam do zabawy na stronie gratony.pl


Kreowanie samochodu

Ocena gry

Będziemy tym razem projektować samochód. Obok znajduje się wiele części które musimy wykorzystać w tym zadaniu. Aby stworzyć fajny samochód musimy dużo kombinować. Do dzieła!


Wymarzone auto

Ocena gry

Lubisz sportowe samochody?? jeśli tak to właśnie gra dla Ciebie. Musimy przerobić zwykły samochód na sportowy wóz. Aby to zrobić trzeba go tuningować. Zobacz czy to potrafisz.


Pokoloruj samochód

Ocena gry

Ta gra to prawdziwa kolorowanka która działa na wyobraźnię grającego. Należy pokolorować auto w taki sposób by nam się podobało. Obok znajduje się paleta barw. Gramy myszką.


Wyprawa Mikiego

Ocena gry

Zagraj w tą grę by poczuć się jak prawdziwy kierowca. Naszym bohaterem będzie Miki z bajki, który siedzi za sterami pojazdu. My będziemy min kierować tak by dojechał do celu. Powodzenia!


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4786 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 3736 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2781 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2457 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2292 ocena: 0.00

Reklama

cookie