Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Latający bionicle

Ocena gry

To bardzo fajna gra w której musimy dokładnie sterować postacią bionicle. Na początku zobaczymy jak to uczynić. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów w każdej planszy.


Przygoda Bionicle

Ocena gry

Kolejna fajna gra z bohaterami Bionicle. Nasze zadanie będzie polegało na sterowaniu postacią w taki sposób by doszła do celu. Zdobywamy przy tym punkty. Zdobądź ich jak najwięcej.


Strzelanka BIonicle

Ocena gry

Zanim zaczniemy grę to zobaczymy jak sterować postacią. Robimy to za pomocą myszki. Musimy strzelać w potwory z broni palnej. Nie daj się pokonać złym przeciwnikom. Powodzenia!


Statek Bionicle

Ocena gry

To bardzo fajna gra w której będziemy pływać pod wodą statkiem. Poruszamy się strzałkami. Do przejścia wiele plansz w których zdobywamy punkty. Spraw by mieć ich jak najwięcej.Bionicle gra planszowa

Ocena gry

W tej grze będziemy chodzić po planszy i walczyć z różnymi przeciwnikami. Czeka nas wiele niebezpieczeństw. Zagraj by zobaczyć jakie to niebezpieczeństwa. Do dzieła!


Lego City Galaxy

Ocena gry

Lubisz przestrzeń kosmiczną. Możesz w tej grze właśnie po niej latać i ścigać się z innymi pojazdami. Używamy W i D do sterowania oraz Z i X do walki. Czeka na nas wiele misji.


Jazda samochodem z lego

Ocena gry

Jazda samochodem z lego takie zadanie czeka nas w tej grze. Musimy przejechać jak najwięcej okrążeń. By to uczynić należy zbierać po drodze energię. Sterujemy pojazdem strzałkami. Do dzieła!


Policjant lego

Ocena gry

Wciel się w postać policjanta lego. Przed Tobą wiele zadań do wykonania. Jedne są łatwiejsze a drugie trudniejsze. W pierwszej z nim mamy zabrać niezbędny sprzęt do helikoptera.


Ninja Lego

Ocena gry

W tej grze na samym początku musimy wybrać postać jaką chcemy grać. Gdy to uczynimy możemy zabrać się do gry. Chodzi o to by wypchnąć przeciwnika w ringu. Czym dalej zajdziemy tym trudniejszych zawodników na swojej drodze spotkamy.


Gaszenie pożaru

Ocena gry

Gaszenie pożaru to właśnie będziemy robić w tej grze. Musimy to robić bardzo szybko. Do dyspozycji będziemy mieć samochody wykonane z klocków lego. Wskazujemy im drogę myszką. Do pokonania wiele plansz.


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4868 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 3803 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2854 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2514 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2345 ocena: 0.00

Reklama

cookie