Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Pokoloruj Dorę

Ocena gry

Bardzo fajna a zarazem prosta gierka, doskonała dla najmłodszych. Musimy jak najładniej i najlepiej jak tylko potrafimy pokolorować Dorę.


Puzzle Dora

Ocena gry

Tym razem mamy okazję w stare dobre klasyczne puzzle. Pozbieraj i poukładaj porozrzucane fragmenty tak by wyszedł odpowiedni motyw z Dorą.


Zabawa z Dorą

Ocena gry

Bardzo proste memo w którym naszym przewodnikiem będzie ulubienica najmłodszych, Dora! Musisz dopasować do siebie parami po dwie takie same karty.


Ubierz Dorę

Ocena gry

Po raz kolejny masz okazję kogoś ubrać. Tym razem na celowniku masz Dorę, gwiazdę kreskówki. Postaraj się ją ubrać tak by oczarowała każdego.Stoisko Soków

Ocena gry

Postanowiłeś sobie troszkę dorobić i sprzedawać na stoisku sok ze świeżych owoców. Żeby zarobić jak najwięcej spełniaj oczekiwania klientów.


Ubierz Parę

Ocena gry

Pracujesz jako stylista/ka i musisz ubrać odpowiednio parę wybierającą się na romantyczny spacer. Niech będą wyglądać ślicznie a zarazem stosownie. Powodzenia.


Przygoda Tomka

Ocena gry

Bardzo fajna i wciągająca gierka, doskonała rozrywka dla naszych pociech. W tej grze pomagamy Tomkowi przeżyć przygody, sterujemy strzałkami i klawiszami: Z,X.


Pokoloruj Pokemony

Ocena gry

W tej grze cel jest prosty, musisz pokolorować wszystkie wyświetlone pokemony. Ale to nie wszystko, niech przypominają one jak najbardziej oryginały.


Zadbaj o zęby

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zadbanie o zęby, myj je tak by żaden zarazek ich nie dopadł, szczególnie uważaj na próchnicę.


Plac Zabaw

Ocena gry

Postanowiłem stworzyć i wyposażyć idealny plac zabaw dla najmłodszych. Postaraj się, niech maluchy mają jak najwięcej radości.


« poprzednia 1 225 26 27 28 29 30 31 32 33 34 następna »

Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4938 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 3869 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2933 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2576 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2404 ocena: 0.00

Reklama

cookie