Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Dora Na Farmie

Ocena gry

Dora potrzebuje pomocy . Musimy pomóc jej na farmie . Na początku potrzebuje abyśmy poszukali takie elementy , które tylko będą tylko jej potrzebne . Nie omijajmy żadnego elementu bo nic z tego nie wyjdzie . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora U Lekarza

Ocena gry

Tym razem Dora jadąc rowerem uległa dużemu wypadkowi . Musimy wcielić się w rolę lekarza i wyleczyć Dore . Wyleczmy jej przecięcia , potłuczenia i wszystkie obrzęki . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora W Parku

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w rolę opiekunki placu zabaw w parku . Do parku przychodzi dwoje dzieci . Jednym z nich jest Dora . Musisz ich słuchać i zabierać je na takie zabawy jakie tylko zechcą . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora I Plaża

Ocena gry

Twoje zadanie w tej grze to pomoc w przygotowaniu Dory do podróży na plaże . Dora nie może się wyrobić i poprosiła Cię o pomoc . Zostawiła Ci plan po prawej stronie co masz spakować . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .Dora I Emma

Ocena gry

Tym razem Dora ma za zadanie pomóc Emmie . Więc do pracy pomóż Emmie zmienić wygląd tak jak ona tylko chce . Wykorzystaj wszystkie pomocne produkty znajdujące się po bokach i zmień wygląd na lepsze . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Z Przyjaciółką

Ocena gry

Teraz wcielimy się w Dore . Jej zdaniem jest pomoc przyjaciółce zmienić wygląd . Pomaga jej twarzy , robi maseczki . Dora zrobi wszystko , aby tylko jej przyjaciółka była zadowolona z jej pracy . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Pomaluj Świat Dory

Ocena gry

Pomóż Dorze , aby jej świat nabrał kolorów . Nie czekaj . Dokładnie wiesz , że Dora uwielbia kolory . Do dzieła . Masz do wyboru tak wiele kolorów , że Dora na pewno będzie zadowolona . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Kolorowanka

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość pokolorowania obrazka na , którym znajduje się Dora . Mamy do wyboru wiele kolorów , możliwość podpisania obrazka naszym imieniem . Więc do pracy . Powodzenia . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora U Dentysty

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w rolę dentysty . Mamy do wyboru dwie postacie . Jedną z nich jest Dora . Musimy wyleczyć jej zęby żeby nie cierpiała . Nie pozwól jej cierpieć i pomóż jej jak najszybciej . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Przygoda Skakania

Ocena gry

W tej grze naszym celem jest nic innego jak przesuwanie deski w taki sposób , aby Dora dała radę przeskoczyć na drugą stronę wody . Nie pozwalajmy jej spadać . Im więcej razy spadnie tym szybciej przegramy . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4811 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 3754 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2806 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2474 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2309 ocena: 0.00

Reklama

cookie