Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Ubierz Dore

Ocena gry

Na początku gry Dora pokazuje wszystkie ubrania jakie posiada w szafie . Musimy tylko użyć naszej wyobraźni i ubrać Dore jak tylko chcemy . Możemy dopasować jej buty kapelusz spodnie i bluzkę . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Bilard

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w Dore . Musimy zagrać w bilarda . Jedyne co musimy zrobić to wybrać poziom między łatwym a trudnym i możemy zacząć . Wystarczy ustalić kierunek i wybrać siłe uderzenia . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Układanie Kółka

Ocena gry

Ta gra jest na tyle ciężka , że musimy ułożyć rozsypankę w kole . Obrazki dowolnie się obracają i musimy to zrobić tak , aby tworzyły spójną całość . Więc do pracy , nie ma na co czekać . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Znajdź Element

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest znalezienie na obrazku elementu znajdującego się po prawej stronie . Nie czekaj wysil umysł , oczy i odnajdź wszystkie elementy , które zgubiła Dora . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .Dora Szuka Przyjaciół

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w znaną z bajki edukacyjnej Dore . Musimy za pomocą myszki komputerowej znaleźć jej trojga przyjaciół . Przesuwając się dookoła jej domu musimy kliknąć na jej przyjaciela , gdy się pojawi . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Karty

Ocena gry

W tej grze naszym celem jest dopasowanie dwóch takich samych kart . Dopasowanie jednej pary nie jest takie proste ponieważ karty są odwrócone . Po dopasowaniu dwóch kart one znikają i poziom się ułatwia . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Jazda na snowboardzie z duplo

Ocena gry

Nasz bohater z Duplo postanowił pojeździć na snowboardzie. My będziemy nim sterować i omijać przeszkody. Gramy za pomocą strzałek skaczemy natomiast Spacja.


Kolocki Duplo

Ocena gry

Układałeś kiedyś klocki? Masz teraz taką możliwość w tej grze online. Obok znajdują się klocki z których należy ułożyć różne rzeczy. Od nas tylko zależy co to będzie.


Unikanie przeszkód

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w postać lego. Będziemy chodzić po planszy i unikać przeszkody. Czym więcej będziemy unikać tym zdobędziemy więcej punktów.


Wyścig Lego

Ocena gry

Ten wyścig jest bardzo nietypowy ponieważ samochody to zwykłe pojazdy z klocków lego. Musimy wygrać wyścig by przejść do następnego etapu. Na początku wybieramy pojazd. Do dzieła!


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4812 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 3754 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2806 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2475 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2309 ocena: 0.00

Reklama

cookie