Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Scooby ucieka piratom

Ocena gry

Scooby jak zwykle ma problem. Należy mu pomóc. Schwytali go piraci. Spróbuj wydostać się ze statku na drugą stronę brzegu. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Puzzle Flinstonowie

Ocena gry

Czy już wiesz co czeka cię w tej grze?? ułóż jak najszybciej obrazek przedstawiający Flinstonów. Pokaż innym że potrafisz to uczynić.


Fred Flinston jeździ samochodem

Ocena gry

W raz w Fredem będziemy jeździć po planszy jego samochodem. Mamy do pokonania 15 leveli. Musi zbierać jak najwięcej punktów by dostać przepustkę do kolejnego etapu.


Golf z bohatermi kreskówek

Ocena gry

Lubosz grać w golfa?? to właśnie gra dla Ciebie. Będziesz mieć możliwość pogrania w tą grę z różnymi bohaterami kreskówek. Spróbuj być najlepszy. Do dzieła!Rywalizacja z duchem

Ocena gry

Scooby to prawdziwy bohater ponieważ ma do czynienia z duchami. Tym razem musi rywalizować z nim w wyścigu przez płotki. U góry opisane jest jak sterować bohaterem. Postaraj się wygrać wyścig.


Tom i Jerry

Ocena gry

Mała myszką musi zebrać wszystkie serki i dojść do dziurki. Z boku znajdują się strzałki które musimy tak ustawić by ona to uczyniła. Gdy je ustawimy naciskamy play.


Miś Ypugi różnica

Ocena gry

Nasz bohater występuje na dwóch takich samych obrazkach. Nasze zadanie polega na znalezieniu różnic które występują pomiędzy nimi. Znajdź ich jak najwięcej by zebrać maksymalną liczbę punktów.


Znajdź różnicę

Ocena gry

Gdy naciśniesz play to zaobserwujesz na pierwszy rzut oka dwa takie same obrazki. Należy jednak im się dobre przyjrzeć i odszukać różnicę. Różnicę zaznaczamy myszką.


Bobslejowa przygoda Flinstonów

Ocena gry

W tej grze czeka nas zabawa zimowa. Będziemy jeździć na bobsleju i zbierać przedmioty które znajdziemy na drodze. Musimy unikać lodowe ścianki. Steruj strzałkami, i pokonuj kolejne bariery z czasem przygotowane dla Ciebie.


Szukanie jedzenia Flinstonowie

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć po planszy samochodem na napęd nóg. Musimy zbierać pożywienie które jest potrzebne Flintstonom. Nie możemy zaliczyć żadnej wywrotki. Do dzieła!


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4786 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 3735 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2781 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2457 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2291 ocena: 0.00

Reklama

cookie