Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Przygoda w zoo

Ocena gry

By zacząć tą grę musimy nacisnąć play. Gdy to uczynimy zapoznajmy się z instrukcją obsługi która nam się wyświetli. Nasze zadanie będzie polegało na rotowaniu zwierzątek. Do dzieła!


Diego z rodzeństwem

Ocena gry

Jak na wiadomo Diego ma wielu przyjaciół i rodzeństwo. W tej grze będziemy mieć przyjemność pokolorowania ich według uznania. Do wyboru wiele kolorów. Do dzieła!


Kolorowanka Diego

Ocena gry

Dora i Diego to prawdziwi przyjaciele, znaleźli się na obrazku który zobaczymy w tej grze. Jest on jednak niepokolorowany. Uczyń to by obrazek był bardzo ładny i kolorowy. Do dzieła!


Zabawa na plaży

Ocena gry

Diego i Dora postanowili pójść na plaże. Tam będą skakać po różnych platformach i przedmiotach. Poskacz razem z nimi. To naprawdę fajna zabawą. Gramy strzałkami i spacją.Uratuj zwierzeta z Diego

Ocena gry

W tym odcinku nasz bohater będzie ratował zwierzęta. Będzie on chodził po planszy po drabinie i szukał bezbronnych i chorych przyjaciół. Dokonujemy tego z pomocą strzałek oraz spacji.


Diego model

Ocena gry

Lubisz modę? to właśnie gra dla Ciebie. Nasze zadanie w niej będzie polegało na doborze odpowiednich ubrań by Diego wyglądał super. Czeka nas naprawdę wiele możliwości.


Ratowanie zwierząt

Ocena gry

Diego to prawdziwy bohater. Pojechał do dżungli by ratować chore zwierzęta. My też możemy to uczynić gdy włączymy tą grę. Steruj pojazdem z pomocą myszki.


Plansza z jabłkami

Ocena gry

Diego będzie miał trudne zadanie w którym mu pomożemy. Będziemy chodzić po planszy i zbierać czerwone jabłka. Musimy zebrać ich jak najwięcej. Sterowanie odbywa się strzałkami i spacją.


Diego na traktorze

Ocena gry

W tej grze będziemy wykonywać dobry uczynek. Nasze zadanie będzie polegało na jeździe specjalnym traktorem ze spychem i zbieranie śmieci. D0 przejścia wiele plansz. Grajmy zgodnie z instrukcją.


Samochodowa przygoda Diego

Ocena gry

Tym razem Diego znalazł się w bardzo trudnym terenie. Będziemy jeździć razem z nim samochodem 4X4. Musimy przejść wiele planszy w taki sposób by się nie przewrócić i dojechać do celu. Gramy strzałkami.


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4938 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 3868 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2933 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2576 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2402 ocena: 0.00

Reklama

cookie