Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Mini samochodzik na biurku

Ocena gry

Nasz pojazd zalał się na biurku biurowym. Trasa zbudowana jest tylko z przedmiotów które się tam znajdowały. Musimy się ścigać niewielkim samochodzikiem tak aby pokonać rywala. Do dzieła!


Samochód na wyspię

Ocena gry

Ten samochód znalazł się na wyspie po to by wykonać bardzo trudne zadanie. Musimy jeździć po planszy i zbierać różne przedmioty. Za kazdy zebrany przedmiot otrzymujesz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej.


Rajdowe doznania

Ocena gry

Ta gra to prawdziwy wyścig. Trzeba się bardzo skupić by nie wypaść z trasy. Sterujemy za pomocą strzałek. Możemy wybierać trasę oraz samochód. Do dzieła!


Wyścigi Angel Power

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij się ścigać z najlepszymi kierowcami. Trzeba tak sterować pojazdem by wygrać wyścig. Gramy strzałkami. Zbierz monety które dają dodatkowe punkty.Cymbergaj

Ocena gry

Czy grałeś kiedyś w cymbergaja? możesz teraz to uczynić. Sterujemy małym samochodzikiem po planszy tak aby strzelać bramki przeciwnikowi. Mamy możliwość grania na 2 osoby. Do dzieła!


Wyścig Samochodowy z kolegą

Ocena gry

Będziemy mieć w tej grze możliwość zarania z kolegą. Wybierz opcję multiplayer i ścigaj się by wygrać. Czeka na nas naprawdę ciekawy tor który nie jest taki łatwy. Powodzenia!


Wyścig na biurku

Ocena gry

Wyścig na biurku to właśnie czeka Cię w tej grze. Na biurku narysowany jest tor po którym małe samochodziki będą jeździć. Sterujemy strzałkami naszym małym pojazdem. Nie daj się pokonać.


Własny domek smerfów

Ocena gry

Domek smerfów już jest bardzo nieładny. Musimy go jakoś zmienić. Właśnie będziemy to robić w tj grze. Zbuduj i wykończ chatkę tak by smerfy były zadowolone. Do dzieła!


Big Time Rush ubieranka

Ocena gry

Lubisz modę ?? to właśnie gra dla Ciebie. Czeka nas bardzo fajne zadanie. Musimy zmieniać wygląd bohaterów tej gry. Spraw by wyglądali bardzo modnie i ładnie.


Atak kosmitów

Ocena gry

W tej grze chodzi o to by ratować kurczaki przed atakiem kosmitów. Musimy zabić wszystkich ufoludków. Steruje się strzałkami i literami \\\"a\\\", \\\"s\\\".


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4812 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 3754 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 2807 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2475 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2309 ocena: 0.00

Reklama

cookie