Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory 146 gier

Na Wyspach Bergamutach

Ocena gry

W tej wyspie jesteś posiadaczem niewielkiej wyspy, która jest dopiero na początku drogi ku rozwojowi. Postaraj się zadbać o elementy infrastruktury tak, aby wyspa rozrosła się do poważnych rozmiarów


W sushi barze

Ocena gry

W tej grze będziesz pracował w barze sushi. Twoim zadaniem jest realizowanie zamówień klientów. Musisz wykazać się sprawnością i sprytem!


Cukiernia Josie

Ocena gry

Pomóż Josie poprowadzić własną cukiernię. Musisz sprawnie i szybko realizować swoich klientów. Im lepiej to zrobisz, tym dostaniesz wiekszy napiwek. Twoim celem jest zarobienie jak najwięcej sumki pieniędzy.


Otwarcie Sushi Baru

Ocena gry

Prowadzenie sushi baru nie jest łatwym zadaniem. Musisz sprawnie i szybko przygotować posiłki dla swoich klientów, gdyż bywają oni naprawdę niecierpliwi.W salonie sukien ślubnych

Ocena gry

Prowadzenie sklepu z sukniami ślubnymi to niełatwe zadanie. Jesteś odpowiedzialna za wygląd swoich klientek podczas najważniejszego dnia w ich życiu. postaraj się im pomóc wybrać suknię marzeń!


Kochana Babcia

Ocena gry

Wszystkie babcie uwielbiają swoje wnuki. W tej grze wcielasz się w postać babci. Musisz zaopiekować się swoimi wnukami najlepiej jak potrafisz!


Misja opiekunka

Ocena gry

Zawód - niania. To profesja dla prawdziwych ekspertek. Sprawdź, czy odnajdziesz się w takiej roli. Zadbaj o małe pociechy tak, aby były szczęśliwe i niczego im nie brakowało!


Dziecięca Opiekunka

Ocena gry

Sprawdź, czy nadajesz się do roli opiekunki dla małych dzieci. Zajmuj się pociechami Twojej siostry najlepiej jak potrafisz. Zadbaj o ich komfort i dobre samopoczucie.


Przygody rozrabiaki

Ocena gry

Ten bohater gry to praawdziwy rozrabiaka. Zdarza mu się ściągać na egzaminie, kraść z lodówki niedozwolone rzeczy, a nawet mleko prosto od krowy. Przenieś się w jego zwariowany świat i przeżyj razem z nim pełne emocji przygody. Poruszasz się w grze za pomocą myszki.


Milionerzy online

Ocena gry

Teraz możesz sprawdzić swoich sił jako uczestnik teleturnieju Milionerzy. Weź udział w rozgrywkach i postaraj się wygrać milion!


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Symulatory
 • Kierowca koparki Symulator

  Kierowca koparki Symulator

  Oglądana: 2164 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 1846 ocena: 0.00

 • Symulator jazdy w samochodzie

  Symulator jazdy w samochodzie

  Oglądana: 1688 ocena: 0.00

 • Farmerska Gra Symulator

  Farmerska Gra Symulator

  Oglądana: 1454 ocena: 0.00

 • Życie Hina

  Życie Hina

  Oglądana: 1018 ocena: 0.00

Reklama

cookie