Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory 146 gier

Zarządzanie kawiarenką

Ocena gry

W grze masz własną kawiarnię, którą musisz poprowadzić tak, aby nie zabrakło w niej klientów. Postaraj się sprawnie realizować zamówienia swoich gości tak, aby zarobić przy tym jak największą kwotę pieniędzy!


Zarządzanie barem

Ocena gry

Jako właściciel baru czeka Cię nie lada wyzwanie. Twoim zadaniem jest rozkręcenie swojego małego lokalu tak, aby przynosił jak największe zyski.


Na zakupach

Ocena gry

Onie! W tym supermarkecie wszystkie produkty spadają z półek! Musisz postarać się jak najwięcej z nich złapać do wózka. Wykaż się trafnością i dobrym celem.


Haloweenowy sklep

Ocena gry

Pracujesz jako sprzedawca w sklepie z dekoracjami na Halloween. Każdego dnia sprzedawaj towar na sumę określonej kwoty. Musisz działać sprawnie, bo klienci bywają bardzo niecierpliwi.Misja: wybudowanie miasta

Ocena gry

W grze wykażesz się umiejętnościami architektonicznymi. Zaprojektuj nowe miasto, całkowicie od podstaw, wybuduj je i zadbaj o to, aby się dobrze rozwijało.


Gra zarządzanie nieruchomościami

Ocena gry

Zobacz, czy potrafisz zająć się działką i innymi nieruchomościami. Kup działkę, wybuduj na niej dom, następnie sprzedaj go z zyskiem! Powodzenia!


Gra Leśna Restauracja

Ocena gry

Postanowiłeś rozkręcić nowy biznes. Otworzyłeś w lesie porządną restaurację. Teraz musisz zawalczyć o klientów! Realizuj składane przez nich zamówienia, postaraj się zdobyć jak najwięcej pieniędzy.


Restauracja na łodzi

Ocena gry

Właśnie dostałeś wielką starą łódź i postanowiłeś przerobić ją na restaurację. Dziś jest dzień otwarcia lokalu. Musisz przekonać mieszkańców okolicy, że podawane w twoim lokalu posiłki są naprawdę dobre. Bądź otwarty na klientów, restauracja musi przynosić zyski!


Bunzy Bonaza bistro na łodzi

Ocena gry

Bistro Bunzy Bonaza, to lokal, który znajduje się na pokładzie starej łodzi. Twoim zadaniem jest serwować posiłki klientom zgodnie z ich zamówieniami. Jesteś w kłopotach finansowych, więc musisz zadbać o kazdego swojego gościa tak, aby knajpa przyniosła w końcu zyski!


Gra Port Youda

Ocena gry

Jesteś właścicielem jednego z największym portów w Europie, czyli porty Youda. Zarządzaj nim, parkuj jachty i inne maszyny, klikaj na karty budowlane, aby zobaczyć kolejne dostępne budynki. Niech Twój port rozrośnie się do naprawdę dużych rozmiarów! Zadbaj o to, aby port nie stracił opinii jednego z najlepszych!


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Symulatory
 • Kierowca koparki Symulator

  Kierowca koparki Symulator

  Oglądana: 2157 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 1843 ocena: 0.00

 • Symulator jazdy w samochodzie

  Symulator jazdy w samochodzie

  Oglądana: 1685 ocena: 0.00

 • Farmerska Gra Symulator

  Farmerska Gra Symulator

  Oglądana: 1452 ocena: 0.00

 • Życie Hina

  Życie Hina

  Oglądana: 1016 ocena: 0.00

Reklama

cookie