Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory 146 gier

Praca w kwiaciarni

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać kwiaciarki. Musisz robić najpiękniejsze bukiety. Postaraj się dać z siebie wszystko, bo za kazdy bukiet otrzymujesz punkty, a punkty zamieniasz na pieniadze. Musisz ich zdobyc jak najwięcej!


Gra Pracownica kina

Ocena gry

W grze jesteś pracownicą kina, a dokładnie baru, który się znajduje w kinie. Masz dużo klientów, musisz więc jak najszybciej realizować ich zamówienia. Przyrządzaj popcorn, soki, watę i inne przekąski zgodnie z zamówieniami klientów!


Praca w barze z pancakes\'ami

Ocena gry

Jesteś pracownikiem baru szybkiej obsługi, w ktróym serwowane są panckesy. Postaraj się jak najszybciej i sprawnie realizować zamówienia swoich klientów tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Gra Przyjaciele w centrum handlowym

Ocena gry

Na początku gry wybierz postać, w którą wcielisz się w tej przygodzie, a następnie, poruszaj się nią po centrum handlowym, spotykając swoich wszystkich przyjaciół. Weź ich ze sobą i doprowadź do wyjścia, zbieraj bonusowe przedmioty, unikaj wrogów. Uważaj, żebyś nie zabłądził!Spa u Sashy

Ocena gry

Sasha została nową właścicielką salonu SPA. Nie wie, czy jest w stanie sprostać zadaniu zarządzania takim miejscem. Pomóż jej realizować zamówienia swoich klientek, zadbaj o ich komfort, postaraj się, aby chciały wracać do Ciebie częściej. Pomóż Sashy rozkręcić ten biznes!


Shopping: Odszukiwanie zagubionych rzeczy

Ocena gry

W tej grze wybierasz się do centrum handlowego. Musisz na każdym poziomie odnaleźć wszystkie zagubione przedmioty. Lista tych przedmiotów znajduje się na dole ekranu. Bądź uważny i nie przegap żadnego z nich!


Shopping w Paryżu

Ocena gry

Wybrałaś się właśnie n zakupy do Paryża. Na poszczególnych etapach gry musisz wykonywać kolejne zadania, dzięki którym uda Ci się zdobywać punkty i przechodzić do kolejnych etapów.


Nowy York: Wielkie zakupy

Ocena gry

Sprawdź, czy jesteś prawdziwą zakupoholiczką i odnajdziesz się na zakupach w Nowym Yorku. Każdego dnia musisz wykonać określone zadanie, na które masz przeznaczony odpowiedni budżet. Jeżeli chcesz go powiększyć musisz sama na to zapracować. Musisz dać z siebie wszystko, by wygrać tę grę!


Gra Pub BBQ

Ocena gry

Jesteś menadżerem pubu BBQ. Twoim zadaniem jest takie zarządzanie lokalem, aby rozkręcić go na maxa i zdobywać nowych klientów. Po każdym wygranym etapie masz szansę rozbudować swój pub. DO dzieła!


Studio Paznokcia u Sammie

Ocena gry

Sammie założyła nowe studio paznokcia. Musisz zdobyć jak najwięcej zadowolonych klientek. Pomaluj im paznokcie zgodnie z ich życzeniem!


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Symulatory
 • Kierowca koparki Symulator

  Kierowca koparki Symulator

  Oglądana: 2038 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 1712 ocena: 0.00

 • Symulator jazdy w samochodzie

  Symulator jazdy w samochodzie

  Oglądana: 1547 ocena: 0.00

 • Farmerska Gra Symulator

  Farmerska Gra Symulator

  Oglądana: 1341 ocena: 0.00

 • Życie Hina

  Życie Hina

  Oglądana: 915 ocena: 0.00

Reklama

cookie