Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory 146 gier

Ochroniarz celebryty

Ocena gry

Wciel się w niełatwą rolę ochroniarza celebryty. Postaraj się odesłać z kwitkiem jak najwięcej fanek Twojej gwiazdy!


Fotograf w kamienicy

Ocena gry

Jesteś fotografem, a Twoim zadaniem jest zrobienie zdjęć wszystkim mieszkańcom kamienicy, których życie czasami bywa pikantne! Postaraj się uchwycić jak najbardziej pikantne momenty ich życia! Tak więc: aparat w dłoń i do dzieła!


Przygotowania w pracy do wieczornej randki

Ocena gry

Jesteś w pracy, ale zaraz po niej czeka Cię szalona randka. Musisz się przygotować do niej. Postaraj się przy wykonywaniu tych czynności pozostać niezauważoną!


Podryw w autobusie

Ocena gry

Przed Tobą szansa na poderwanie najprzystojniejszego chłopaka w autobusie! Pomóż bohaterce gry wykonać jak najszybciej wszystkie czynności upiększające tak, aby ten chłopak się w tobie zakochał na zabój! Nie możesz dopuścić do tego ,aby chłopiec zauważył jak pracujesz nad sobą. Powodzenia!Dzień w pracy Sary

Ocena gry

Ta bohaterka strasznie nie lubi swojej pracy. Pomóż jej w tym czasie wykonywać inne zadania. Musisz być bardzo uważny. Wykonuj poszczególne czynności tak, aby pozostać niezauważonym przez szefa!


Poker Texax Hold\'em

Ocena gry

Przed Tobą najsłynniejsza odmiana pokera - Texas Hold\'em. Wybierz nazwę i stolik, przy którym chcesz zagrać, a następnie przystąp do turnieju. Pokonaj swoich rywali i udowodnij, że w pokera nie masz sobie równych!


Misja Paparazzi

Ocena gry

Wciel się w rolę jednego z najlepszych paparazzi i postaraj się zdobyć jak najwięcej pikantnych fotek gwiazd. Bądź czujny, bo pikantne momenty trwają tylko chwilkę!


Organizowanie pułapek dla Niani

Ocena gry

To gra dla prawdziwych zgrywusów. Musisz w niej zorganizować rozmaite pułapki dla opiekunki swojego młodszego brata. Masz na to ograniczoną ilość czasu. W trakcie gry otrzymasz dodatkowe wskazówki, które mogą ci pomóc.


Zabij nudę

Ocena gry

Siedzisz w pracy, która jest bardzo nudna. Postaraj się w tym czasie zajmować się innymi czynnościami tak, aby nie marnować czasu siedząc bezczynnie.


Gra Kafejka Internetowa

Ocena gry

Pracujesz w kafejce internetowej i masz mnóstwo klientów. Musisz tak ich obsługiwać, żeby byli zadowoleni z wizyty w lokalu i częściej chcieli do niego wracać. każdego dnia podczas godzin, w których jest otwarta kafejka musisz zarobić określoną ilość pieniędzy.


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Symulatory
 • Kierowca koparki Symulator

  Kierowca koparki Symulator

  Oglądana: 1988 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 1666 ocena: 0.00

 • Symulator jazdy w samochodzie

  Symulator jazdy w samochodzie

  Oglądana: 1497 ocena: 0.00

 • Farmerska Gra Symulator

  Farmerska Gra Symulator

  Oglądana: 1305 ocena: 0.00

 • Życie Hina

  Życie Hina

  Oglądana: 874 ocena: 0.00

Reklama

cookie