Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory 146 gier

Restauracja Katie

Ocena gry

Pomóż Katie zająć się gośćmi w swojej nowej restauracji. Realizuj ich zamówienia i zadbaj o atmosferę w swoim lokalu. Każdego dnia musisz zarobić określoną ilość pieniędzy. Powodzenia!


Kuchenne rewolucje z Pingwinami 2

Ocena gry

To druga część gry z serii Restauracja u Pingwinów. Na pewno doskonale znasz już zasady tej gry. Postaraj się sprawnie obsługiwać swoich klientów, a odwdzięczą ci się wysokim napiwkiem!


Właściciel sklepu ze słodyczami

Ocena gry

Prowadzisz sklep ze słodyczami. Ale to dopiero początkujący biznes. Musisz więc go rozkręcic! Realizuj zamówienia swoich klientów tak, aby chcieli częściej do Ciebie wracać, a ty żebyś zarobił jak najwięcej pieniędzy!


Wizyta w cukierni

Ocena gry

Pracujesz w cukierni, do której przychodzą bardzo zniecierpliwieni goście. Musisz więc jak najszybciej realizować ich zamówienia. Postaraj się, aby byli zadowoleni z zakupu i chcieli częściej do Ciebie wracać.Praca w Rosso Restaurant

Ocena gry

Pracujesz w restauracji, która nazywa się Rosso. Musisz zająć się klientami w ten sposób, aby restauracja przynosiła duże zyski. Postaraj si realizować zamówienia klientów jak najsprawniej, tylko wtedy goście będą do Ciebie wracać.


Pingwiny i ich restauracja

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pingwinów prowadzących restaurację. Twoim zadaniem jest jak najsprawniejsze realizowanie zamówień swoich gości. Za uzbieraną kwotę możesz dokupować różne dodatki do restauracji tak, aby zachęcała nowych gości do wizyty i wciąż była lepsza i lepsza. Powodzenia!


Praca w cukierni u Boba

Ocena gry

Praca cukiernika wymaga ogromnej precyzji i sprawności. W grze musisz wykonać w ciągu określonego czasu jak największą ilość smakowitych deserów. Przepisy na nie otrzymasz w trakcie gry.


Zakochany Pico gra online

Ocena gry

Przed Tobą gra symulator, która trochę przypomina simsy, na pewno więc przypadnie do gustu wszystkim fanom tego typu gierek. Musisz podbić serca jak największej ilości dziewczyn. Najlepiej jakbyś zdobył je wszystkie!


Życie Hina

Ocena gry

Przed Toba gra typu symulator. Jeżeli znasz simsy, to na pewno szybko odgadniesz zasady tej gierki. Musisz towarzyszyć głównemu bohaterowi gry w jego codziennym życiu.


Butik odzieżowy

Ocena gry

Właśnie otworzyłaś nowy butik z ubraniami. Musisz się wybić spośród swojej konkurencji. Postaraj się realizować sprawnie zamówienia swoich klientów, dbaj o nich tak, aby sklep przynosił Ci jak największe zyski.


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Symulatory
 • Kierowca koparki Symulator

  Kierowca koparki Symulator

  Oglądana: 1988 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 1666 ocena: 0.00

 • Symulator jazdy w samochodzie

  Symulator jazdy w samochodzie

  Oglądana: 1497 ocena: 0.00

 • Farmerska Gra Symulator

  Farmerska Gra Symulator

  Oglądana: 1305 ocena: 0.00

 • Życie Hina

  Życie Hina

  Oglądana: 874 ocena: 0.00

Reklama

cookie