Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory 146 gier

Koktajlowy Mistrz

Ocena gry

W grze twoim zadaniem jest przygotowywanie drinków zgodnie ze specjalnymi życzeniami klientów. Listę drinków, a także kolejność ich przyrządzania znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu. Pokaż, że jesteś najlepszym barmanem i nadajesz się do tej pracy jak nikt inny!


Gra Barmanka

Ocena gry

Przed tą Barmanką nie lada wyzwanie. Musi jak najszybciej i ze szczególną sprawnością obsługiwać swoich barowych gości! Pomóż jej!


Przyrządzanie kolorowych drinków

Ocena gry

Jako profesjonalny barman musisz wykonywać rozmaite miksy smakowe. Postaraj sie robic jak najlepsze kolorowe koktajle, a następnie daj swojemu klientowi ocenić swoje poczynania. Do wyboru masz ponad 20 rodzajów alkoholu oraz lód i cytrynę. Powodzenia!


Gra Smoothie Shop

Ocena gry

Jesteś sprzedawcą w sklepie pełnym kolorowych drinków. Twoim zadaniem jest realizowanie zamówień klientów zgodnie z ich życzeniami. Nie pomyl zamówień i rób to najsprawniej jak potrafisz!Sprzedawanie lodów

Ocena gry

Jako sprzedawca lodów w jednym z najczęściej odwiedzanych przez klientów miejscu musisz się wykazać niezwykłą uwagą i koncentracją. Nie pomyl zamówień klientów i realizuj je jak najsprawniej.


Royal Butik wielkie otwarcie

Ocena gry

Royal Butik, to jeden z najlepszych butików w okolicy! Postaraj się więc pracując w nim dać z siebie wszystko! Obsługuj klientów jak najlepiej, bądź uprzejmy i życzliwy!


Bar u Romi\'ego

Ocena gry

Romi\'ego założył nowy grill Bar. Pomóż mu prowadzić ten biznes tak, aby przynosił zyski. Realizuj zamówienia swoich klientów i zdobądź jak najwięcej pieniędzy! Powodzenia!


Gra Kwiaciarka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać kwiaciarki. Musisz realizować zamówienia swoich klientów. Na początku każdego etapu gry widzisz kwotę, którą będziesz musiała zarobić, aby przejść do kolejnego etapu. Powodzenia!


Restauracja pandy Tony\'ego

Ocena gry

Panda Tony zawsze miał smykałkę do interesów. Tym razem postanowił otworzyć restaurację w bambusowym gaju. Wciel się w postać Toniego i postaraj się obsługiwać jak najwięcej i jak najszybciej swoich gości tak, aby zdobyć jak najwięcej zysków!


Prowadzenie Burger Restaurant

Ocena gry

W Burger Restaurant jak zwykle pracownicy mają mnóstwo roboty! Tysiące klientów i mało czasu! Twoim zadaniem jest obsługiwanie gości w jak najszybszym tempie. Za zarobioną kwotę będziesz mogła ulepszać swoją restaurację na kolejnych poziomach gry. Do dzieła!


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Symulatory
 • Kierowca koparki Symulator

  Kierowca koparki Symulator

  Oglądana: 2274 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 1966 ocena: 0.00

 • Symulator jazdy w samochodzie

  Symulator jazdy w samochodzie

  Oglądana: 1797 ocena: 0.00

 • Farmerska Gra Symulator

  Farmerska Gra Symulator

  Oglądana: 1557 ocena: 0.00

 • Życie Hina

  Życie Hina

  Oglądana: 1119 ocena: 0.00

Reklama

cookie