Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory 146 gier

Praca w barze z Fast Foodami

Ocena gry

Dostałeś pracę w barze z fast foodami. jak sama nazwa wskazuje musisz realizować zamówienia swoich klientów najszybciej jak potrafisz! Każdego dnia musisz zarobić także określoną ilość pieniędzy. Musisz więc dać z siebie wszystko!


Pijak w barze

Ocena gry

Ten koleś nie zna umiaru! Jest tak pijany, że ledwo siedzi prosto na krześle, a do tego wciąż pije drinki! Pomóż mu utrzymać równowagę. Sterowanie za pomocą strzałki i spacji.


Trening na siłowni

Ocena gry

W tej grze pracujesz nad swoim ciałem, musisz wypracować na sobie takie mięśnie o jakich marzą prawdziwi twardziele! Pamiętaj, że trening czyni mistrza i tylko ciężka praca pomoże Ci osiągnąć prawdziwy efekt!


Biurowy romans

Ocena gry

Ta zakochana para nawet w pracy nie może odstąpic od siebie ani na krok. Pomóz im okazywać sobie uczucia tak, aby pozostać niezauważonymi przez pozostałych współpracowników!Sklep Zoologiczny

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się pracą w sklepie zoologicznym. Postaraj się sprzedawać wszelkie zoologiczne akcesoria swoim klientom. Twoim zadaniem jest także sprzedawanie małych pupilków we właściwe ręce klientów. Zadbaj o to, aby jak najwięcej zwierzaków otrzymało nowe domy!


Diabełek psotnik

Ocena gry

Wcielasz się w diabełka, niezłego psotnika. Musisz za wszelką cenę zniszczyć fryzury jakie czaruje anioł. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Masz na swoje zadanie określoną ilość czasu! Wykonaj je jak najszybciej!


Dyrektor super hotelu

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem ekskluzywnego hotelu, a twoim zadaniem jest opieka nad gośćmi, którzy przybywają do tego miejsca.


Gra Zombie Burger

Ocena gry

Zombie Burger, to fast food, w którym stołują się zombie. Realizuj ich zamówienia i postaraj się przy tym zarobić jak największą sumę pieniędzy.


W Fabryce czekolady

Ocena gry

Jesteś pracownikiem fabryki słodyczy. Postaraj się wykonywać swoje zajęcie jak najlepiej! Musisz realizować zamówienia klientów wykonując dokładnie takie ciastka i inne smakołyki, o jakich marzą.


Praca Belly w piekarni

Ocena gry

Belly pracuje w piekarni. To jej nowa praca. Pomóż jej jak najlepiej realizować swoje zadania. Sprzedawaj swoim pracownikom produkty, które sobie zamówią. Każdego dnia musisz zdobyć określoną kwotę.


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Symulatory
 • Kierowca koparki Symulator

  Kierowca koparki Symulator

  Oglądana: 1988 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 1666 ocena: 0.00

 • Symulator jazdy w samochodzie

  Symulator jazdy w samochodzie

  Oglądana: 1497 ocena: 0.00

 • Farmerska Gra Symulator

  Farmerska Gra Symulator

  Oglądana: 1305 ocena: 0.00

 • Życie Hina

  Życie Hina

  Oglądana: 874 ocena: 0.00

Reklama

cookie