Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki 133 gier

Wielkie Imperium na Wyspie

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest przemieszczenie się do końca strefy. Musisz to zrobić jak najszybciej. Wykonasz to zadanie dobrze, jeżeli najpierw wytyczysz sobie trasę. 10 z Twoich statków popłynie tą trasą. W każdej strefie napotkać można wrogie statki, które będą próbować unicestwić Twoje plany. Strzelaj w przeciwnika, a zdobędziesz dodatkowe punkty. Jeden z Twoich statków to masztowiec, on musi pokonać swoją trasę bez uszkodzeń.


Wyspiarskie Imperium

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest zbudowanie silnego imperium na wyspie, a następnie obrona tej wyspy. Masz do wyboru różne typy jednostek budowlanych, kilka rodzajów broni. Broń się przed atakami przeciwników, odpieraj je, ocal swoje terytorium przed najeźdźcami.


Porachunki gangsterów

Ocena gry

Należysz do jednego z gangów! Nie daj się wrogim przeciwnikom, pokonaj ich, pokażcie, kto rządzi w tym mieście! Sterujesz myszką.


Gra Gangsterski kierowca 2

Ocena gry

Druga część gry, w której wcielasz się w postać kierowcy w miejskim gangu. Tym razem musisz pokonać wyznaczoną trasę zdobywając jak najwięcej pieniędzy i punktów. Dodatkowe punkty zdobywasz przejeżdżając napotkanych na swojej drodze wrogów.Gangsterki Kierowca

Ocena gry

Jesteś kierowcą w najgroźniejszym gangu w mieście. Musisz pokonać całą miejską trasę i zdobyć jak najwięcej pieniędzy i punktów. Pokaż, że to potrafisz, a może zostaniesz przeniesiony do budzącej jeszcze większy szacunek najgroźniejszej w państwie mafii? Powodzenia! Sterowanie za pomoca klawiszy strzałek


Gra Mafia

Ocena gry

Wciel się w rolę członka mafii, wykonuj zlecone przez ojca chrzestnego zadania, pokaż, że jesteś najlepszy! Poruszasz się w grze za pomocą myszki. Badź czujny i dokładnie wykonuj polecenia, od tego zależy Twoja przyszłość!


Kierowca w mafii

Ocena gry

Aby zostać kierowcą mafijnym musisz najpierw przejść prawdziwy test. Poprowadź samochód tak, aby szef mafii był z Ciebie zadowolony. Poruszasz sie strzałkami.


Mafia Deluxe i Ninja

Ocena gry

Mafia Deluxe objęła swoim zasięgiem całe miasto i teraz terroryzuje mieszkańców. Nie da się ich pokonać żadnym sposobem. Do gry wchodzi więc Ninja. Wcielasz sie w postać Ninja i musisz walczyć z gangiem tak, aby ich pokonać i aby raz na zawsze gang zniknął z tego miasta!


Gra na Dzikim Zachodzie

Ocena gry

Twoją misją jest uratowanie miasta nim przejmą go straszliwi kowboje! Sterujesz myszką, zniszcz wroga zanim on zniszczy Ciebie!


Wielkie mistrzostwa w strzelaniu

Ocena gry

Staw czoła dwóm niebezpiecznym kowbojom, którzy ukrywają się za beczkami. Pokaż, ze to ty jesteś mistrzem strzelaniny! Sterowanie: myszka, spacja, klawisz R.


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Duffy i Marsjanie

  Duffy i Marsjanie

  Oglądana: 1464 ocena: 0.00

 • Życie gangstera

  Życie gangstera

  Oglądana: 1353 ocena: 0.00

 • Vinni Strzelanina

  Vinni Strzelanina

  Oglądana: 1162 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies 3 online

  Drakojan Skies 3 online

  Oglądana: 998 ocena: 0.00

 • Strzelanina

  Strzelanina

  Oglądana: 877 ocena: 0.00

Reklama

cookie