Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki 133 gier

Żarty z workami z wodą

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim żartownisiom! Dysponujesz w niej workami z wodą, a twoim zadaniem jest ich jak największą ilość na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


15-sekundowa misja

Ocena gry

Przed Tobą 15 ważnych sekund! W ciągu tego czasu musisz uderzać w gościa siedzącego przed Tobą na krześle. Możesz celować też zwierzęta, które się nad nim pojawiają. Za każde trafienie otrzymujesz punkty. Musisz ich zdobyć jak najwięcej!


Ucieczka przed ślubem

Ocena gry

Ten Pan Młody nie chce się ożenić! Musisz mu pomóc uniknąć spotkania z Panną Młodą. Masz 5 minut na to, aby odebrać sobie życie! Postaraj się dokonać takich zniszczeń ciała, aby nie doszło do Twojego ślubu!


Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!Papier - nożyczki- kamień

Ocena gry

Weź udział w turnieju gry papier, nożyczki, kamień! Uważaj, bo czeka Cię lekko urozmaicona wersja tej gry. Stawka jest bardzo poważna - kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! Ocal swoje życie, uniknij śmierci!


Pucca ucieka przed wrogami

Ocena gry

W tej grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Zniszcz swoich wrogów, nie daj się im zwyciężyć!


Pies czy kot?

Ocena gry

W grze wybierasz, czy chcesz być psem, czy kotem. Następnie musisz pokonać swojego rywala. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i postaraj się zniszczyć przeciwnika tak, aby miał on jak najwięcej obrażeń!


Pojedynek Aniołów i Demonów

Ocena gry

Przed Tobą pojedynek bardzo przypominający kultowe Wormsy, ale tym razem do walki staną Anioły i demony. Sterowanie: strzałki, myszka.


CC i wodny pojedynek

Ocena gry

Super zabawa dla wszystkich, którzy kochają wodne walki i bohaterów CC. W grze dysponujesz pistoletem na wodę i tym podobną bronią. Musisz dać z siebie wszystko, żeby zniszczyć przeciwnika! Nie pozwól, żeby to on zniszczył Ciebie!


Sprzątanie klawiatury

Ocena gry

W klawiaturze lubią się zbierać rozmaite zarazki oraz kurz. Ty musisz zająć się swoją klawiaturą tak, aby wyczyścić ją z wszelkiego brudu.


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Duffy i Marsjanie

  Duffy i Marsjanie

  Oglądana: 1467 ocena: 0.00

 • Życie gangstera

  Życie gangstera

  Oglądana: 1355 ocena: 0.00

 • Vinni Strzelanina

  Vinni Strzelanina

  Oglądana: 1164 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies 3 online

  Drakojan Skies 3 online

  Oglądana: 1001 ocena: 0.00

 • Strzelanina

  Strzelanina

  Oglądana: 877 ocena: 0.00

Reklama

cookie