Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki 133 gier

Uwolnij schwytanego chłopaka

Ocena gry

Uwolnij swojego chłopaka z rąk indiańskiego plemienia. Tylko w ten sposób uratujesz go od śmierci! Sterowanie za pomocą myszki.


Przygody plemienia DaDa

Ocena gry

Twoim zadaniem jest opieka nad plemieniem, które dopieor co się rozrasta. Musisz pomóc im wybudować wioskę, zdobywać źródła utrzymania, surowce, pożywienie. Nie pozwól, aby wioska została zburzona lub zdobyta przez wroga. Chroń jej jak oka w głowie! Poruszasz się myszką i strzałkami.


Gra Kuru Kafa Firlatma

Ocena gry

To indiańskie plemię lubi makabryczną rozrywkę! Tym razem postanowiono rozegrać mecz w piłkę, tyle, że zamiast piłki używa się tu... czaszek! Wybierz jednego z graczy i poślij czaszkę jak najdalej! Przed Tobą 6 rzutów. Gotowy do sprawdzenia swoich mozliwości w tej konkurencji?


Przygody Indianina Cavemana

Ocena gry

Pewnego dnia doszło do nalotu UFO na Ziemię. Po ich licznych eksperymentach jaskiniowiec stał się dzielnym Indianinem bokserem, który chętnie walczy o swoje! Wciel się w jego rolę i pokonaj wszystkich przeciwników, których spotkasz na swojej drodze. Daj z siebie wszystko! Od tego zależy Twoje życie!Szaman

Ocena gry

I Ty możesz zostac kolejnym szamanem i pokazać, że jestes najlepszy ze wszystkich! Pokonaj przeciwnika i zdobądź tytuł pierwszego szamana indiańskiej wioski! Możliwy turniej na dwóch graczy. Sterowanie za pomocą myszki.


Indiański strzelec

Ocena gry

W tej grze musisz celnie strzelać w jabłko, które znajduje się na głowie Twojego kompana! Z poziomu na poziom odległość robi się co raz większa. Daj z siebie wszystko, skoncentruj się i strzelaj!


Test na Indianina

Ocena gry

Sprawdź, czy sobie poradzisz sobie z indiańskimi obowiązkami takimi jak np. polowanie. Rzucaj włócznią i próbuj celować w latające. W grze poruszasz się za pomocą strzalek i spacji.


Wielka Obrona Silnego Imperium

Ocena gry

Twoje imperium jest zagrożone. Ocal swoje wieże przed wrogiem i przejdź do następnego poziomu! Daj z siebie wszystko od tego zależy Twoja przyszłość!


Gra Overlord II

Ocena gry

Na Twoich barkach ciąży odpowiedzialność obrony Imperium. Nie pozwól, aby zwykli ludzie weszli do najważniejszego miejsca na całym terytorium, czyli do świątyni zła! Po grze poruszasz się myszką.


Gra Wielkie Królestwo Galaldur

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy mają zdolności przywódcze lub chcą się spełnić na tej funkcji. Wcielasz się w postać władcy pewnego imperium. Twoim zadaniem jest zapanowanie nad całym jego terenem. Wybuduj niezbędne budynki, stwórz swoją własną armię. Następnie dokonaj szkolenia żołnierzy tak, aby mogli ruszyć do boju z przeciwnikiem!


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Duffy i Marsjanie

  Duffy i Marsjanie

  Oglądana: 1464 ocena: 0.00

 • Życie gangstera

  Życie gangstera

  Oglądana: 1353 ocena: 0.00

 • Vinni Strzelanina

  Vinni Strzelanina

  Oglądana: 1162 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies 3 online

  Drakojan Skies 3 online

  Oglądana: 998 ocena: 0.00

 • Strzelanina

  Strzelanina

  Oglądana: 876 ocena: 0.00

Reklama

cookie