Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki 133 gier

Gra szeryf

Ocena gry

Każdy szeryf pilnie strzeże ładu w swoim miasteczku. Twoje miasto zostało zaatakowane przez niebezpiecznych kowbojów. Sam jeden musisz stawić im czoła. Nie daj się im zniszczyć, pokonaj ich własną bronią!


Gra Revange: Szeryf

Ocena gry

Alarm! Twoje miasto chcą opanować wrogowie, niebezpieczni kowboje. Nie pozwól im na to. Zestrzel wszystkich napotkanych przeciwników, zdobywaj punkty i przechodź do kolejnych poziomów gry. W ten sposób Twoje miasto może znów być bezpieczne. Sterowanie: myszka, strzałki, spacja. Bądź nieustraszony!


Kowboj

Ocena gry

Celuj w butelki, strzel w nie, a następnie tak nimi żongluj, aby się nie potłukły. To zadanie to pestka dla prawdziwego kowboja. Pokaż, że nim jestes!


Zbrodnia w Apartamencie 13

Ocena gry

Prawdziwy horror! W jednym z apartamentów doszło do drastycznej zbrodni. Nie wiadomo, kto zabił ofiarę. Udowodnij, że jesteś najlepszym detektywem w mieście i potrafisz odkryć tę zagadkę. Rusz głową i dotrzyj do rozwiązania zagadki!Rodzinne Pamiątki

Ocena gry

W grze jesteś jednym z najlepszych detektywów na całym świecie. Musisz odnaleźć pewną rodzinną pamiątkę, która należy do Twojej klientki. Pomyśl trochę, rusz głową, a rozwiazanie na pewno przyjdzie ci do głowy!


Odkrycie zdrady

Ocena gry

Ten detektyw jest mistrzem w odkrywaniu niewierności. Wybierz odpowiedni moment, zrób zdjęcie i uchwyć takie zachowanie pary, aby łatwo można było udowodnić im zdradę. Klientki na Ciebie liczą, nie zawiedź ich!


Zwierzęcy detektyw

Ocena gry

W mieście doszło do serii tajemniczych zaginięć zwierząt. Twoim zadaniem jest rozwiązanie tej zagadki i odnalezienie zaginionych zwierząt.


Pani detektyw Świnka

Ocena gry

Tym razem przed detektywem Świnką trudne zadanie. Musisz dowiedzieć się, kto porwał kocicę i gdzie ją teraz przetrzymuje! Po drodze musisz pokonać wiele przeciwności, napotkane w mieście zwierzątka możesz pytać o wskazówki. Sterowanie za pomocą myszki.


Szkolne Tajemnice

Ocena gry

Jako detektyw dostałeś zlecenie. Musisz rozwiązać pewną trudną zagadkę. Pomocni okażą się uczniowie High School.


Romanse SpiderMana

Ocena gry

Spiderman się zakochał. Pomóż mu pocałować wybrankę serca! uważaj, bo w tym zadaniu będą przeszkadzać ci liczni wrogowie. Nie daj się im!


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Duffy i Marsjanie

  Duffy i Marsjanie

  Oglądana: 1467 ocena: 0.00

 • Życie gangstera

  Życie gangstera

  Oglądana: 1354 ocena: 0.00

 • Vinni Strzelanina

  Vinni Strzelanina

  Oglądana: 1164 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies 3 online

  Drakojan Skies 3 online

  Oglądana: 1000 ocena: 0.00

 • Strzelanina

  Strzelanina

  Oglądana: 877 ocena: 0.00

Reklama

cookie