Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki 133 gier

Pojedynek z balonami

Ocena gry

Wybierz swojego bohatera i stocz walkę z balonowym przeciwnikiem. Możesz także sprawdzić swoje siły w pojedynku z przyjacielem (wersja dla 2. graczy). Zniszcz swojego rywala i pokaż, że to Ty jesteś najlepszy i nie masz sobie równych!


Mega Pojedynek

Ocena gry

Bierzesz udział w niebezpiecznym pojedynku. Musisz pokonać swojego przeciwnika tak, żeby nie było wątpliwości, kto jest najlepszy! Sterowanie: strzałki, Z, X.


Gra Bob Niebezpieczny Złodziej

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać czarnego charakteru, jakim jest Bob, niebezpieczny złodziej. twoim zadaniem jest zgarnięcie jak największej ilości pieniędzy. Nie zapominaj przy tym, że jesteś poszukiwany i w każdym momencie możesz zostać schwytany przez policję! Bądź więc bardzo czujny!!


Policyjny pościg

Ocena gry

Tym razem w grze to ty jesteś czarnych charakterem. Wcielasz się w postać złodzieja i masz za zadanie zgarnąć jak najwięcej łupów. Nie daj przy tym złapać się policji! Nie zapominaj, że oni już wysłali za tobą pościg! Bądź zwinny i sprytny!Sprytny złodziej

Ocena gry

W grze wcielasz sie w postać złego zlodzieja, który musi uciec całemu tabunowi goniącej go policji. Podczas tej ucieczki nie możesz marnować okazji i dalej zbierasz jeszcze więcej skarbów!


W pogoni za złodziejem

Ocena gry

Tym razem jestes dobrym policjantem i musisz złapać jak najwięcej złych złodziei. Masz na to określoną ilość czasu. Do dzieła!


Złodziej artysta

Ocena gry

Jesteś najlepszym złodziejem sztuki na świecie! Udowodnij to! Przed Tobą kilka okazów sztuki, które musisz skraść z muzeum. Pokaż na co Cię stać! Sterowanie za pomocą myszki.


Złap złodzieja

Ocena gry

Przed tobą znajduje się niebezpieczny złodziejaszek! Musisz pomóc sprawiedliwości! Złodziej musi zostać ukarany! Celuj bokserską rękawicą w przestępce, ukarz go za jego podłe czyny. Sterowanie: strzałki, spacja, enter.


Paintballowy relaks

Ocena gry

Na odprężenie w biurze dostałeś od innych pracowników paintballową strzelbę. Musisz zestrzelić jak najwięcej kulek, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Postaraj się wykonać swoje zadanie w jak najkrótszym czasie!


Fanatyk Paintballa

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w prawdziwego fanatyka paintaballa, który wyszedł ze swoją paintballową strzelbą na miasto, do parku, do lasu itd. i strzela w napotkane osoby oraz zwierzęta. Postaraj się trafić w jak największą ilość obiektów tak, aby przejść do kolejnych etapów. Trzymam za ciebie kciuki!


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Duffy i Marsjanie

  Duffy i Marsjanie

  Oglądana: 1506 ocena: 0.00

 • Życie gangstera

  Życie gangstera

  Oglądana: 1400 ocena: 0.00

 • Vinni Strzelanina

  Vinni Strzelanina

  Oglądana: 1206 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies 3 online

  Drakojan Skies 3 online

  Oglądana: 1031 ocena: 0.00

 • Strzelanina

  Strzelanina

  Oglądana: 921 ocena: 0.00

Reklama

cookie