Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki 133 gier

MegaBohater

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać szlachetnego bohatera łucznika. twoim celem jest uratowanie superpiękności przed śmiercią na szubienicy. Potrafisz ocalić niewinne kobiety przed śmiercią?


Walka z SuperBohaterami

Ocena gry

Przed Tobą poważna bitwa z samymi superbohaterami! Twoją jedyną bronią są płyty DVD. Celuj w bohaterów i strzelaj w nich płytami.


Stylistka Superbohatera

Ocena gry

Potrafisz sprawić, aby SuperBohater prezentował się naprawdę dzielnie i budził szacunek wśród innych? Sprawdź się jako projektantka i wymyśl stylizację bohaterowi gry!


Projektant Mody Superbohatera

Ocena gry

Przed Tobą odpowiedzialne zadanie! Ubierz Superbohatera tak, aby wyglądał naprawdę groźnie! Potrafisz sprostać temu zadaniu?Wielka ucieczka

Ocena gry

Wciel się w postać swojego ulubionego superbohatera i pomóż mu uciec przed niebezpieczeństwem! W grze poruszasz się strzałkami i myszką.


Gra Cartoon Hero online

Ocena gry

W grze jesteś Superbohaterem Cartoon Hero. Musisz pokonać wrogów, którzy chcą zniszczyć Twoje miasto. Masz do wyboru dwie opcje: możesz walczyć sam lub z grupa innych Superbohaterów. Wybierz, którą wolisz i zmiażdź wroga!


Gra Bullet Heaven

Ocena gry

Przed Toba jedna z wielu części gry Epic Battle Fantasy. Musisz podjąć się bitwy z kocim szefem. Żeby do niego dotrzeć, musisz przejść 20 poziomów, w których czekają na Ciebie różne pułapki. Bądź czujny i do boju!


Gra Bitwa o Wielką Brytanię

Ocena gry

Gra przypomina nieco Metal Slug, dzięki czemu niektórym nic więcej nie trzeba już tłumaczyć. Twoim zadaniem jest pokonywanie napotkanych na swojej drodze przeciwników i parcie stale do przodu. Możesz posługiwać się bronią palną, ale i granatami. Gotowy stawić czoła niebezpieczeństwu? Sterowanie: W - skok, A - poruszanie się w lewo, D - w prawo, S - przykucnięcie. Celowanie i strzelanie odbywa się przy pomocy myszki. Granaty rzucaj wciskając klawisz spacji. Powodzenia!!


Gra Wielka Bitwa mistrzów

Ocena gry

Pamiętaj, że w każdej grze wygrywa lepszy! Twoją bronią jest umysł, wybieraj papier, nożyczki albo kamień i pokonaj przeciwnika! Myśl i zniszcz wroga!


Niebezpieczne potyczki robotów

Ocena gry

Pomóż Timmiemu zbudować robot i weź udział w wielkiej walce między robotami! Udowodnij swoim przeciwnikom, że nie masz sobie równych!


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Duffy i Marsjanie

  Duffy i Marsjanie

  Oglądana: 1467 ocena: 0.00

 • Życie gangstera

  Życie gangstera

  Oglądana: 1355 ocena: 0.00

 • Vinni Strzelanina

  Vinni Strzelanina

  Oglądana: 1164 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies 3 online

  Drakojan Skies 3 online

  Oglądana: 1000 ocena: 0.00

 • Strzelanina

  Strzelanina

  Oglądana: 877 ocena: 0.00

Reklama

cookie