Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki 133 gier

Przygody Inspektora Sawanta

Ocena gry

Inspektor Sawant, to juz kultowa postać, profesjonalista, którego znają niemal wszyscy! Pomóż mu zadbać o dobro tego kraju i rozpraw się ze wszystkimi bandytami i oszustami, którzy chodzą wolno po ulicy! Nie pozwól, aby jakikolwiek rzezimieszek pozostał na wolności!


Kombat Fighters

Ocena gry

Ta gra jest inspirowana grą Mortal Combat. Przed Tobą walka, któa toczy się z pomocą kart. Jednorazowo wybierasz trzy karty i starasz się przewidzieć ruchy przeciwnika. Nie daj się zwyciężyć, musisz koniecznie wygrać tę bitwę!


Pojedynek z Zombie

Ocena gry

Zombie, to złe postaci, które Cię zaatakowały. Nie możesz pozwolić, aby Cię zniszczyły. Ocal swoje życie i stań z nimi do walki! Strzelaj i odpieraj atak! Daj z siebie wsyztsko, od tego zależą Twoje dalsze losy!


Ucieczka Hobo

Ocena gry

Hobo udalo się uciec z więzienia. Teraz musisz mu pomóć zrobić wszystko, aby nie trafić do niego z powrotem. Skoncentruj sie i wymysl plan doskonały. Pokonaj wrogów oraz strażników, którzy tylko czekają na to, aby z powrotem zepchnąć Cię za kraty!Pokemony i obrona wieży

Ocena gry

Przed Tobą kolejna juz gra na naszej stronce, w której będziesz musiał się wykazać w kwestii obrony wieży. Tym razem jednak przeniesiesz się w świat Pokemonów, które będą głównymi bohaterami tej gry.


Polowanie na ptaki Online

Ocena gry

Polowanie na ptaki, to trudne zadanie. Staw mu czoła. Postaraj się w każdym etapie gry upolować tyle ptaków, ile jest wymagane.


Obrona wieży przed Zombie

Ocena gry

W tej grze czeka na Ciebie misja Obrony wieży. Obroń terytorium przed groźnymi atakami Zombie. Dysponujesz bronią, którą możesz trafiać do wroga. Do dzieła!


Obcy atakują!

Ocena gry

Czeka na Ciebie prawdziwa demolka! tym razem wcielasz się w postać obcego sterującego niezidentyfikowanym obiektem latającym! Musisz zniszczyć wszystko, co napotkasz na swojej drodze!


Wybudowanie pięknego zamku

Ocena gry

Terytorium , na którym chcesz wybudować zamek jest w niebezpieczeństwie. Masz do dyspozycji czołgi, którymi strzelasz w przeciwnika, dzięki czemu nie pozwalasz mu na przedostanie się na swoją ziemię.


Młody jaskiniowiec

Ocena gry

Przed Tobą pierwsze wyzwanie młodego jaskiniowca. Musisz trafić maczugą w zająca jak największą ilość razy. Rzucaj celnie i jak najmocniej. Powodzenia!


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Duffy i Marsjanie

  Duffy i Marsjanie

  Oglądana: 1464 ocena: 0.00

 • Życie gangstera

  Życie gangstera

  Oglądana: 1353 ocena: 0.00

 • Vinni Strzelanina

  Vinni Strzelanina

  Oglądana: 1162 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies 3 online

  Drakojan Skies 3 online

  Oglądana: 998 ocena: 0.00

 • Strzelanina

  Strzelanina

  Oglądana: 877 ocena: 0.00

Reklama

cookie