Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya 130 gier

Przygody Tweety\'ego

Ocena gry

Tweety jest w niebezpieczenstwie! Pomóż mu uciec od kota, która czyha na jego życie! Poruszaj się po klatce i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów! Uratuj życie małego kanarka! Powodzenia!


Zabawa w dwa ognie

Ocena gry

Znasz grę dwa ognie? Jeśli tak, to ta gra jest właśnie dla Ciebie! Tym razem do walki staną dwie drużyny składające się z bohaterów kreskówek. Pomóż wygrać swojej drużynie! Wybierz bohatera, którym chcesz grać, następnie celuj piłką w przeciwnika tak, aby nie złapał piłki. Sam uważaj na rzuty rywali, unikaj trafienia piłką. Łap ją i celuj dalej w przeciwną drużynę! Powodzenia! Sterowanie za pomocą strzałek i klawisz A, S.


Duffy na ringu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Duffy\'ego. Masz przed sobą przeciwników, którym musisz stawić czoła. Sterujesz strzalkami oraz klawiszami A,S.


Królik Bugs gra w baseball

Ocena gry

Postaraj się tak rozegrać ten mecz, aby go wygrać. Przenieś się w szalony świat Królika Bugsa i trenuj z nim baseball. Odbijaj piłeczkę za pomocą klawiszy 1-9. Powodzenia!Looney Tunes: puzzle

Ocena gry

Przed Tobą niezła łamigłówka. Twoim zadaniem jest ułożenie puzzli przedstawiających bohaterów kreskówek Looney Tunes. Postaraj się zrobić to szybko i sprawnie.


Królik Bugs i marchewki

Ocena gry

Ulubionym przysmakiem królika Bugsa są marchewki. Pomóz mu zdobyc jak najwięcej marchewek, które rosną na polu u Elmera.


Królik Bugs: Stylizacja na Galę Bokserską

Ocena gry

Królik Bugs trenuje boks. Pomóż mu wybrać stylizację, w której będzie mu wygodnie i będzie wygladał szałowo podczas gali bokserskiej.


Kubuś Puchatek: turniej w baseballa

Ocena gry

Przyjaciele ze stumilowego Lasu uwielbiają grać w baseball. Rozegraj razem z nimi turniej i pomóż swojej drużynie.


Scooby Doo i jego podróż samolotem

Ocena gry

Scooby Doo uwielbia podróżować samolotem. Wybierz się razem z nim w taką wyprawę. Podczas lotu musi zbierzcie jak najwięcej czerwonych piłek. Czas, start!


Jasmine i jej latający dywan

Ocena gry

Księżniczka Jasmine uwielbia przygody. Tym razem postanowiła się wybrać w podróż na latającym dywanie. Udaj się wraz z nią na tę przejażdżke, a po drodze zbierajcie wszystkie drogocenne klejnoty!


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 2171 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1198 ocena: 0.00

 • Szukanie cyfer Disney

  Szukanie cyfer Disney

  Oglądana: 1050 ocena: 0.00

 • Wyprawa Mikiego

  Wyprawa Mikiego

  Oglądana: 920 ocena: 0.00

Reklama

cookie