Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya 130 gier

Zgadywanka z Timonem i Pumbą

Ocena gry

Na ekranie widzisz dwa z pozoru takie same obrazki przedstawiające ulubionych bohaterów filmu Król Lew. Jest jednak pewien szkopuł! Oba obrazki czymś się różnią. Znajdź wszystkie szczegóły, którymi różnią się obrazki.


Bajkowa układanka

Ocena gry

Przed Tobą bardzo wciągająca i ciekawa układanka z bohaterami Króla Lwa. Postaraj się dopasować do siebie w odpowiedniej kolejności elementy układanki tak, aby stworzyć z nich pewną calość.


Fineasz i Ferv: ukryte przedmioty

Ocena gry

Na obrazku widzisz sekwencję z filmu animowanego opowiadającego o przygodach Fineasza i Ferba. Ukryły się na nim także pewne przedmioty nie pasujące do całości. Postaraj się je wszystkie odnaleźć!


Fineasz i Ferb: Ciekawa gra pamięciowa

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał się wykazać naprawdę dobrą pamięcią i sprawnym umysłem. Twoim zadaniem jest odnalezienie par identycznych obrazków.Zgadywanka z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

W grze zobaczysz obrazek przedstawiający przygody Fineasza i Ferba. Oprócz dwóch bohaterów znajdują się tez na nim pewne ukryte literki. Znajdź je wszystkie!


Turniej w kręgle z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

Fineasz i Ferb uwielbiają wszelką rozrywkę. Tym razem postanowili wybrać się na kręgle. Spędź z nimi wspaniałe chwile biorąc udział w turniej kręglarskim. Szczegółowe instrukcje otrzymasz w ciągu gry. Miłej zabawy!


Turniej w tenisa z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

Zagraj w tenisa z Fineaszem i Ferbem. Przeżyj z nimi pełne radości chwile. Weź udział w ekscytujacym turnieju w tenisa i postaraj się wygrać rozgrywki. Zwycięzcą zostanie ten bohater, który zdobędzie większą ilość punktów!


Przygody Toma i Jerry\'ego na nartach wodnych

Ocena gry

Narty wodne to zawód tylko dla odważnych. Sprawdź, czy wykazujesz umiejętności związane z tym sportem. W grze wcielisz się w postać Toma z kultowej kreskówki Tom i Jerry. Musisz pokonać określona trasę wykonując przy tym rozmaite triki. Sterujemy: strzałki, Z,X,C - wykonujemy triki.


Takie same?

Ocena gry

Pozornie oba rysunki, które widzisz na planszy są identyczne. To tylko złudzenie. Znajdź wszystkie szczegóły, którymi różnią się obrazki!


Przygody Toma i Jerry\'ego

Ocena gry

Jerry od lat jest ścigany przez swojego odwiecznego wroga- Toma. Tym razem Tom chce mu uniemożliwić dotarcie z serem do wyznaczonego miejsca. Pomóż Jerremu przejść przez całą trasę tak, aby nie zostać schwytanym przez Toma!


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 2171 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1198 ocena: 0.00

 • Szukanie cyfer Disney

  Szukanie cyfer Disney

  Oglądana: 1050 ocena: 0.00

 • Wyprawa Mikiego

  Wyprawa Mikiego

  Oglądana: 920 ocena: 0.00

Reklama

cookie