Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya 130 gier

Stylista Johnny\'ego Deppa

Ocena gry

W grze masz szansę sprawdzić swoje sił w roli stylisty wielkiej gwiazdy, Johnny\'ego Deppa. Postaraj się dobrać mu najlepszy strój jaki mógłby sobie wymarzyć!


Rejs Czarną Perłą

Ocena gry

Czarna Perła, to legendarny okręt, który należy do Piratów z Karaibów. Sprawdź, czy potarfisz nim sterować. Bądź ostrożny, bo trasa jest bardzo niebezpieczna, uważaj na wiry oraz na swoich wrogów! W grze poruszasz się za pomocą strzałek.


Stylista Harry\'ego Pottera

Ocena gry

Harry Potter, to jedna z najbardziej znanych na całym świecie postaci. Teraz to właśnie Ty mozesz mu pomóc! Harry zupełnie nie wie, co powinien zalożyc na dzisiejsze ważne spotkanie. Wymyśl odpowiednią dla niego kreację!


Stylizacje Harry\'ego i Ginny

Ocena gry

Harry i Ginny, to para, którą na pewno doskonale znacie. Postarajcie się wybrać dla nich najlepszą kreację, tak , aby wyglądali naprawdę olsniewająco!Harry Potter i Magiczny Autobus

Ocena gry

W tej grze będziesz mógł zawieźć magicznym w wyznaczone miejsce samego Harry\'ego Pottera! Podążaj za zieloną strzałką, a dotrzesz do celu. Sterujesz pojazdem za pomocą strzałek, spacją zmieniasz kierunek jazdy.


Quidditch

Ocena gry

Quidditch, to jedna z najciekawszych gier, w którą mogą zagrać studenci Hogwartu. Poczuj się przez moment jak jeden z uczniów i rozegraj mecz w Quidditcha. Postaraj się zostać mistrzem turnieju!


Harry Potter nurkuje

Ocena gry

Harry Potter uwielbia nurkować. Pomóz mu jak najdłużej utrzymać się pod wodą. Każdy zdobyty zielony listek dodaje Ci tlenu. W grze poruszasz się strzałkami.


Uwolnij Lwa

Ocena gry

Lew został uwięziony na drzewie. Musisz mu pomóc! Przedrzyj się przez rwącą rzekę i pomóż przyjacielowi zejść na ziemię. Uważaj w rzece grasuje niebezpieczny krokodyl!


Puzzle: Król Lew

Ocena gry

N ekranie widzisz rozsypane puzzle przedstawiające Króla Lwa. Spróbuj ułożyć je w prawidłowej kolejności tak, abyś zobaczył którą scenę z filmu przedstawiają.


Król Lew: Ukryte literki

Ocena gry

W grze widzisz obrazek przedstawiający bohaterów filmu Król Lew. Miedzy nimi ukryły się także pewne cyferki i literki. Postaraj się je wszystkie znaleźć!


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 2172 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1198 ocena: 0.00

 • Szukanie cyfer Disney

  Szukanie cyfer Disney

  Oglądana: 1052 ocena: 0.00

 • Wyprawa Mikiego

  Wyprawa Mikiego

  Oglądana: 920 ocena: 0.00

Reklama

cookie