Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya 130 gier

Garfield i wyzwanie w kurniku

Ocena gry

Przed Garfieldem naprawdę trudne zadanie i tylko Ty możesz mu pomóc! Postaraj się razem z bohaterem gry złapac jak najwięcej jajek. Uważaj, abyś po drodze ich nie rozbił! Powodzenia!


Łamigłówka z Garfieldem

Ocena gry

Na ekranie widzisz zakryte obrazki. Musisz pomóz Grafieldowi odnaleźć pary identycznych obrazków. klikaj na nie i postaraj się je zapamiętać. Jeżeli trafisz na 2. takie same obrazki, kliknij na nie tuż po sobie. Za każdą parę otrzymujesz punkty. Postaraj się wykonywać zadanie sprawnie i szybko.


Pokoloruj świat Garfielda

Ocena gry

Jeżeli lubisz kolorowanki, koniecznie włącz tę grę! twoim zadaniem jest pomalowanie obrazków przedstawiających sytuację z życia Garfielda. Postaraj się zrobić to jak najlepiej tylko potrafisz!


Stylizowanie Garfielda

Ocena gry

Garfield uwielbia popołudniowe spacery, nie lubi za to ubierać się do wyjścia. pomóz mu wybrać jak najlepsze stylizacje tak, aby było mu wygodnie i wyglądał olsniewająco!Garfield: gra w piłkę

Ocena gry

Garfield uwielbia grać w piłkę. Tym razem możesz stanąć z nim do pojedynku. Weź udział w rozgrywkach i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów! Powodzenia


Łowienie jedzenia dla Garfielda

Ocena gry

Jedzenie, to jedna z ulubionych czynnosci Garfielda. Pomóż mu zdobyć jak najwięcej pożywienia tak, aby kot nie chodził już więcej głodny!


Ostateczne starcie: Piraci z Karaibów

Ocena gry

Gry z serii Piraci z Karaibów dostarczą Ci jak zwykle ogromnej dawki emocji i super przeżyć! Poruszasz się po planszy za pomocą strzałek, walczysz na miecze przy użyciu klawisza spacji. Pokonaj wroga, daj z siebie wszystko!


Pojedynki Piratów z Karaibów

Ocena gry

W grze czekają Cię pełne emocji pojedynki z innymi piratami! Wciel się w postać jednego z Piratów z karaibów i pokonaj wszystkich swoich wrogów. Czy jesteś gotowy do tego starcia? Sterowanie za pomocą strzałek i spacji. Powodzenia!


Piraci z Karaibów: Pojedynek na wodzie

Ocena gry

Piraci z Karaibów znowu w akcji! Wciel się w postać kapitana ich statku i ocal załogę przed niebezpieczeństwem! Pokonajcie swoich wrogów i pokażcie im, kto rządzi na morzu! Sterowanie: strzałki, strzelanie Spacja.


Przygody Piratów z Karaibów na morzu

Ocena gry

Wciel się w rolę głównych bohaterów świata Piratów z Karaibów! Stań do walki ze swoimi wrogami, pokonaj ich wszystkich i bądź najlepszy! Grasz: Q , A , Z - Blok. O , K , M - Atak. Spacebar - Skaczemy. Powodzenia, daj z siebie wszystko!


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 2172 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1198 ocena: 0.00

 • Szukanie cyfer Disney

  Szukanie cyfer Disney

  Oglądana: 1051 ocena: 0.00

 • Wyprawa Mikiego

  Wyprawa Mikiego

  Oglądana: 920 ocena: 0.00

Reklama

cookie