Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya 130 gier

Przygoda w labiryncie HP

Ocena gry

Każdy, kto uwielbia Harrego musi zagrać w tę grę! Dzięki niej przeżyjesz niesamowite i pełne emocji przygody. Twoim zadaniem jest wyjść cało z niebezpiecznego labiryntu. Uważaj na wszystkie pułapki, które na Ciebie czekają! Powodzenia!


Magiczna przygoda Harrego Pottera

Ocena gry

Przeżyj pełną emocji, niebezpieczeństw i ryzyka przygodę z bohaterami Harrego Pottera. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz w grze i zdobadź jak najwięcej punktów!


Gra w quidditcha

Ocena gry

Wciel się w jedną z postaci ze świata Harry\'ego Pottera i rozegraj bardzo ważny mecz w quidditch\'a! Sterujesz myszką i spacją, postaraj się doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa!


Malowanka Harry Potter

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający świat Harrego Pottera. Twoim zadaniem jest pomalowanie go tak, aby zawitały do niego barwy. Postaraj się uzyć wyobraźni i zrobić to jak najlepiej!Ubieranka Harry Potter

Ocena gry

Harry Potter uwielbia różne uroczystości. Nie lubi jednak chwili, w których musi wybierać stylizację odpowiednią do okazji. Pomóż mu ubrać się jak najkorzystniej!


Karmienie zwierzaków

Ocena gry

Pomóż bohaterom Looney tunes dokarmiać zwierzaki. Aby to zrobić musisz w odpowiedni sposób zmieniać strzałki tak, aby jedzenie trafiło do wskazanych osób w grze. Powodzenia!


Gra Timon i Pumba online

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest umieszczenie obok siebie żuków tego samego koloru. Sterowanie strzałkami i strzelanie Spacją. Pomóż Pumbie i Timonowi wykonać to zadanie. Powodzenia!


Król Lew: przygoda na deskorolce

Ocena gry

Bohaterowie Króla Lwa uwielbiają niesamowite przygody! Tym razem wciel się w postać jednego z nich i przeżyj przygodę na deskorolce! pokaż, że potrafisz sobie radzić w każdej sytuacji!


Przygody Timona i Pumby

Ocena gry

Przenieś się w pełen przygód i niesamowitych emocji świat Króla lwa i razem z Timonem i Pumbą przeżyjcie ekscytujące chwile! Postępuj według wskazówek, które otrzymasz w grze! Powodzenia!


Malowanka Król Lew

Ocena gry

Pomaluj bajkowy świat Króla Lwa! Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający sekwencję z tego filmu animowanego. Twoim zadaniem jest pomalowanie go najlepiej jak potrafisz. Do dzieła!


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 2173 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1198 ocena: 0.00

 • Szukanie cyfer Disney

  Szukanie cyfer Disney

  Oglądana: 1052 ocena: 0.00

 • Wyprawa Mikiego

  Wyprawa Mikiego

  Oglądana: 921 ocena: 0.00

Reklama

cookie