Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya 130 gier

Gra układanka z Tommem i Jerry\'m

Ocena gry

Z rozsypanych na planszy elementów postaraj się ułożyć obrazek przedstawiający bohaterów kreskówki Tom i Jerry. Powodzenia!


Wyprawa Jerrząego po ser

Ocena gry

Jerry uwielbia ser, to jego ulubiony przysmak! Pomóż małej myszce dotrzeć do celu gry zbierając po drodze wszystkie serowe smakołyki! Aby to zrobić rozłóż na tablicy strzałki, czerwonym przyciskiem możesz zresetować swoje kroki.


Ucieczka Scooby\'ego

Ocena gry

Scooby Doo, to bardzo strachliwy bohater! Pomóż mu uciec przed wszystkimi zjawami, które chcą go dopaść! Uważaj na wszystkie przeszkody, które napotkasz na drodze- klawisz ctrl pomoże Ci się uchylić przed przeszkodami, spacją skaczesz, a strzałkami biegasz. Powodzenia!


Disney World

Ocena gry

Witaj w świecie Walta Disneya! Na obrazku, który widzisz oprócz bohaterów bajek ukryły się także pewne literki. Znajdź je wszystkie!Rzeźbienie z Waltem Disney\'em

Ocena gry

Przed Tobą trudne wyzwanie. To niebanalna gra, w której będziesz musiał wykazać się zdolnościami... rzeźbienia w drewnie! Wybierz swoje dłuto i postaraj się wyrzeźbić postać Myszki Miki!


Zbieranie jabłek z Myszką Mickey

Ocena gry

Myszka Miki dba o swoich przyjaciół i chciałby dla nich zdobyć cały koszyk jabłek. Wybierz się razem z nim do sadu i postaraj się zebrać jak najwięcej tych pysznych owoców!


Pokoloruj świat Mickey Mouse

Ocena gry

W grze otrzymujesz ważne zadanie. Musisz pomalować rysunek przedstawiających bohaterów Disneya. Rusz wyobraźnią i postaraj się stworzyć najpiękniejszy malunek na świecie!


Szukanie cyfer Disney

Ocena gry

W tej grze mamy obrazek na którym znajdziemy kilka postaci Disneya. Pomiędzy nimi na obrazku znajdują się cyferki, które musimy odszukać. Do pomocy będziemy tutaj mieli lupę, która powiększa nam fragmenty tego obrazku.


Balony Disneya

Ocena gry

Kolejna zabawa dla dzieci która jest związana z Disneyem. Będziemy w niej strzelać z lotek do balonów. Jednak należy pamiętać że punkty dostajemy tylko jeżeli uda nam się trafić na balony w kolorze czerwonym. Steruj myszką.


Kolorowanka Disneya

Ocena gry

Jest to typowa kolorowanka Disneya dla wszystkich graczy w szczególności dla dzieci. Mamy do pokolorowania dwóch bohaterów przy pomocy myszki. Jeżeli tylko chcecie istnieje możliwość drukowania obrazka klikając na ikonę drukarki na stronie.


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 2173 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1198 ocena: 0.00

 • Szukanie cyfer Disney

  Szukanie cyfer Disney

  Oglądana: 1052 ocena: 0.00

 • Wyprawa Mikiego

  Wyprawa Mikiego

  Oglądana: 921 ocena: 0.00

Reklama

cookie