Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya 130 gier

Miodek Kubusia Puchatka

Ocena gry

Jak wiedzą chyba wszyscy, miodek to ulubiony przysmak Kubusia Puchatka. Musisz mu pomóc zebrać jak najwięcej słoików tego smakołyku. W grze poruszasz się strzałkami i spacją.


Mingolf z Kubusiem Puchatkiem

Ocena gry

Golf to jedna z ulubionych dyscyplin sportowych Kubusia Puchatka. Stań razem z nim do boju w turnieju minigolfa i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Zabawa z Kubusiem Puchatkiem

Ocena gry

Przed Tobą ciekawa gra, dzięki której podszkolisz swoją pamięć. Zapamiętaj sekwencje kolorów, według której podświetlają się bohaterowie bajki Kubuś Puchatek. Następnie powtórz ją dokładnie w tej samej kolejności.


Kubusiowe Zagadki

Ocena gry

Postaraj się rozszyfrować łamigłówki Kubusia. Twoim zadaniem jest klikanie w literki tak, aby były one identyczne z tymi, które wyciąga z dziupli Kubuś.Wielkie Wyścigi Scooby\'ego i Ducha

Ocena gry

Czeka na Ciebie nietypowy wyścig. Tym razem Scooby Doo zmierzy się z samym duchem w konkurencji w biegach. Postaraj się dobiec do mety jak najszybciej tylko potrafisz! Jeżeli chodzi o sterowanie, to wskazówki o tym w jaki sposób sterować, odnajdziesz w grze.


Układanka z Goofy\'m

Ocena gry

Przed Tobą wyzwanie ułożenia puzzli przedstawiających obrazek z Goofym. Postaraj się ułożyć je jak najszybciej!


Poduszkowa wojna z Disney\'em

Ocena gry

Przed Tobą mega duża dawka radości i zabawy. Wciel się w bohaterów bajek Disneya i stocz prawdziwą walkę na poduszki! Postaraj się wygrać cały pojedynek zdobywając jak największą ilość punktów.


W Fabryce Acme

Ocena gry

Znajdujesz się w Fabryce Rakiet. Jesteś jednym z jej pracowników. Musisz wykonać określoną rakietę i wrzucić ją do właściwego pudełka, które porusza się po taśmie. Powodzenia!


Kojot: w pogoni za Strusiem

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Kojota. Musisz dogonić strusia Pędziwiatra. Aby to zrobić użyj rakiety i wystrzel się w jak najdłuższą podróż. Do dzieła!


Przygoda Tweety\'ego

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Tweety\'ego. Pomóż mu uniknąć niebezpieczeństwa i uciec od złego kota. Sterowanie za pomocą strzałek, klawisza spacji, X, Z.


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 2172 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1198 ocena: 0.00

 • Szukanie cyfer Disney

  Szukanie cyfer Disney

  Oglądana: 1051 ocena: 0.00

 • Wyprawa Mikiego

  Wyprawa Mikiego

  Oglądana: 920 ocena: 0.00

Reklama

cookie