Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe 86 gier

Zoo Transport

Ocena gry

W tej grze friv pracujemy w zoo gdzie zajmować się będziemy transportowaniem przeróżnych ładunków. Musimy myszką załadować na pakę ładunek i dowieść go cało i bezpiecznie do zoo przy użyciu strzałek. W grze znajduje się także obrazkowa instrukcja.


Diego i Afryka na friv

Ocena gry

Diego uwielbia różnego rodzaju podróże tym razem wybrał się w bardzo długą podróż w której wybierze się aż do Afryki. Tam już czeka na niego safari i szereg zadań jaki będziemy mieli do wykonania.


Bugs Bunny Carrot Hunt

Ocena gry

Gra w której to będziemy biegać królikiem i zbierać napotkaną na naszej drodze marchewkę. Nie będzie to oczywiście takie łatwe ponieważ na naszej drodze stoi...zobaczcie kto. Przekonacie się jeżeli tylko włączycie gierkę. Sterowanie myszką.


Offroad Trophy

Ocena gry

Gra w jaką możecie zagrać na friv teraz jest także dostępna na naszym serwisie. W tej grze terenowym samochodem musimy pokonać wszystkie punkty kontrolne znajdujące się na naszej drodze. Sterujemy przy tym strzałkami. Zobacz jaki czas uda Ci się wykręcić.Gra Friv Gaffer

Ocena gry

Będziemy w tej grze zajmowali się ładowaniem ciężarówek w paczki, jednak to nie wszystko. Oprócz tego musimy uważać na myszy, które co jakiś czas będziemy odganiać. W jak najkrótszym czasie postaraj się załadować cały samochód. Sterowanie strzałki oraz Z i X.


Big Truck Adventures

Ocena gry

Gra taka jak na friv gdzie czeka na nas wielka przygoda za sterami tej ciężarówki która będziemy podróżować po przeróżnych terenach z ładunkiem. Uważać należy aby po drodze nie zgubić towaru jaki będziemy przewozić.


Tworzenie postaci Minecraft

Ocena gry

W tej grze samemu będziemy mieli możliwość stworzenia praktycznie od podstaw postaci jakie spotkamy w grze Minecraft. DO wyboru mamy bardzo dużo możliwości jakie nam ma do zaoferowania ta gra online.


Darmowa gra Minecraft

Ocena gry

Kolejna gra która jest utrzymywana w klimacie Minecraft tym razem jest to strzelanka w której będziemy ze specjalnie przygotowanej broni strzelać do bloków, które musimy rozstrzelać w drobny mak. Musimy mieć dobrą celność bo niektóre z nich są w dużej odległości. Sterujemy i strzelamy bronią myszką.


Gra o Minecrafcie

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii o minecrafcie, która utrzymywana jest w klimacie pikselów. Naszym zadaniem będzie obrona zamku przed atakującymi blokami. Postaraj się jak najdłużej bronić zamku przed atakującymi. Zbieramy pieniądze, które możemy przeznaczyć na rozwój naszej twierdzy. Dokładana instrukcja znajduje się w grze.


Gra Minecraft 2D

Ocena gry

Doskonała gra minecraft 2d za darmo czeka już na Was. Tym razem mamy dość proste zadanie w tej prostej grze gdzie będziemy się bronić i strzelać do atakujących nas ze wszystkich stron bloków. Poruszamy się po planszy strzałkami, natomiast myszką strzelamy. Od czasu do czasu na planszy pojawia się dynamit oznaczony TNT, gdy go zbierzemy wszystkie bloki znajdujące się na planszy niszczymy nim.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 1536 ocena: 0.00

 • Sprzątanie Z Minionkami

  Sprzątanie Z Minionkami

  Oglądana: 1068 ocena: 0.00

 • Anna W Łazience

  Anna W Łazience

  Oglądana: 986 ocena: 0.00

 • Babeczki

  Babeczki

  Oglądana: 966 ocena: 0.00

 • Monster High Deszcz

  Monster High Deszcz

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

Reklama

cookie