Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe 86 gier

Gra Bomberman

Ocena gry

Przed Tobą gra Bomberman w wersji online. Na pewno większość z Was ją kojarzy z wersji na pegasusa. Przenieś się w świat Bombermana i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Gra przygoda Super Mario

Ocena gry

Przeżyj niesamowita przygodę razem z Super Mario. Musisz poruszać się po planszy do celu gry. Po drodze zbieraj wszystkie monety, które napotkasz.


Contra gra online

Ocena gry

Przed Tobą gra contra. Już teraz możesz zagrać w nią online. Do tej pory była ona dostępna tylko w wersji na pegasusa. Załącz gierkę i poznaj jej zasady. Postaraj się być mistrzem tej gry!


Gra Tank online

Ocena gry

Jest to gierka na 1 lub też 2 osoby w której bronimy przy pomocy czołgów naszej bazy z orzełkiem. Dokładne sterowanie podane jest w samej grze online. część z Was na pewno doskonale zna tę grę z wersji na pegasusa. Już teraz możesz zagrać nią także online!Gra opieka nad chomikiem

Ocena gry

Będziemy w tej grze hodować chomika, którym będziemy mieli możliwość opiekowania się. Trzymamy go w klatce gdzie czeka na nas zabawa z nim jak i też karmienie i wiele innych czynności, które będziemy musieli wykonywać przy pomocy myszki.


Gra domek dla chomika

Ocena gry

Będziemy mieli możliwość stworzenia wyjątkowego domku i klatki dla chomika. Dzięki grze możesz stworzyć miejsce do mieszkania dla twojego najlepszego pupila. Przy użyciu myszki wybieramy i układamy w określone miejsce elementy dla chomika.


Rhino Rollerball

Ocena gry

Czeka na Ciebie fajna przygoda którą odbędziesz oczami chomika, który znajduje się w kulce. Na naszej drodze będą znajdowały się gwiazdki, które postaraj się zebrać w jak największej ilości. Zbieraj też klucze aby otwierać drzwi do dalszych plansz.


Gra chomikuj online

Ocena gry

Kolejna gra z chomikami Harry tym razem jest to druga część tej gierki. Podróżujemy z chomikiem przez wszystkie niemal kontynenty na świecie. Po drodze zbieramy różne przedmioty i przechodzimy dalej. Celem jest zebranie wszystkich kawałków pizzy. Sterowanie strzałki oraz M - mapa i Spacja - zbieranie przedmiotów.


Przygoda z chomikiem

Ocena gry

Czeka na Was fascynująca przygoda z chomikami w roli głównej. Gdzie będziemy chodzić po planszy chomikiem, który znajduje się w kulce. Musimy dotrzeć do miejsca oznaczonego czerwoną flagą. Uważać należy na kolce i w kolejnych planszach zbieramy gwiazdki.


Latające chomiki

Ocena gry

W tej grze mamy proste zadanie musimy wystrzelić chmomiki aby poleciały jak najdalej się da. Aby zacząć proces, klikamy lewy przycisk myszki i odpowiednim momencie jeszcze raz aby wypchnąć poduszką chomika. Zobacz jaką odległość uda Ci się osiągnąć w gierce, posługujemy się myszką.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 1536 ocena: 0.00

 • Sprzątanie Z Minionkami

  Sprzątanie Z Minionkami

  Oglądana: 1068 ocena: 0.00

 • Anna W Łazience

  Anna W Łazience

  Oglądana: 986 ocena: 0.00

 • Babeczki

  Babeczki

  Oglądana: 966 ocena: 0.00

 • Monster High Deszcz

  Monster High Deszcz

  Oglądana: 934 ocena: 0.00

Reklama

cookie