Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe 86 gier

Gra Tank 1990 online

Ocena gry

Zagraj w darmowe gry tank 1990 na 2 osoby. Będziemy bronić czołgami orzełka. Fajne w tym jest to że gramy na dwie osoby. Zobacz jak długo uda Ci się odpierać ataki rywali. Orzełka chroni specjalna ściana jednak łatwo przeciwnik może ją zniszczyć, dlatego też musisz być niezwykle czujny w tej walce. Sterowanie odbywa się tutaj przy pomocy strzałki, Spacja i Enter. W taką gierkę mogliśmy grać na pegazusach, teraz jest na PC za darmo.


Armwrestling

Ocena gry

Gra Armwrestling czyli tak zwane siłowanie się na rękę w tej grze na Ciebie czeka. Wybieramy zawodnika i próbujemy go pokonać w siłowaniu się na rękę. Musimy podążać za zielonymi strzałkami myszką i gdy pasek pojawi się pośrodku nich klikamy przycisk myszki.


Nacho Wrestling

Ocena gry

Nowa gra Nacho Wrestling w wersji online w której będziemy walczyć wybranym przez nas zawodnikiem i za wygrane walki podnosić jego umiejętności zarówno w ataku jak i też w obronie. Walczymy: strzałki - poruszamy się oraz Z, X i Spacja.


Gra wrestling na 2 osoby

Ocena gry

Mamy możliwość zagrać w grę Wrestling na dwie osoby lub sami z komputerem stoczyć taki pojedynek. Gracz 1: strzałki oraz I,O,P. Gracz 2: W,A,S,D oraz 1,2,3. Wybieramy zawodników jakimi walczymy z przeciwnikami na ringu.Gra GWA Wrestling online

Ocena gry

Na początku tych zawodów wybieramy jednego z dwóch dostępnych wrestlerów którymi będziemy mieli możliwość walki na ringu. Mają oni różne chwyty, klikamy myszką na jedne z nich i patrzymy co robi zawodnik. Postaraj się wygrać jak najwięcej rund w tej grze. Gracie myszką.


Gra zawody sumo

Ocena gry

Przeniesiemy się do Japonii gdzie będą toczyć się walki w sumo. Jest to cały turniej który składa się z kilkudziesięciu walk. Postaraj się wypchnąć zawodnika poza koło na jakim się on znajduje. Do tego wykorzystujemy numeryczne strzałki oraz Spację o odpychania.


Nietypowy wrestling

Ocena gry

Weźmiemy udział w nietypowy zawodach wrestlingowych. Zmierz się z różnymi rywalami jacy trafią na Ciebie. Postaraj się pokonać i wyeliminować ich wszystkich. Do pomocy mamy strzałki oraz numeryczne klawisze do zadawania różnych ciosów w tej gierce online.


Zawody Sumo

Ocena gry

Są to niecodzienne zawody sumo w jakich będziemy mieli okazję zabrać udział. Musimy na boisku piłkarskim trafiać w rywala który już na nas czeka. Jeżeli się to Tobie uda to dostajesz odpowiednią gratyfikację punktową.


Ubierz Spongeboba

Ocena gry

Jest to gra przeznaczona dla dzieci i dziewczynek od friv w której naszym zadaniem będzie ubranie postaci Spongeboba w stroje jakie znajdują się obok niego. Wybieramy je przy użyciu myszki.


Pieczenie ciasteczek

Ocena gry

Będziemy mogli piec wspaniałe ciasteczka. Jednak musimy uważać aby nie trzymać ich zbyt długo na patelni gdyż wtedy bardzo szybko mogą nam się one przypalić. Wtedy musimy je wyrzucić do niebieskiego pojemnika.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 1536 ocena: 0.00

 • Sprzątanie Z Minionkami

  Sprzątanie Z Minionkami

  Oglądana: 1068 ocena: 0.00

 • Anna W Łazience

  Anna W Łazience

  Oglądana: 986 ocena: 0.00

 • Babeczki

  Babeczki

  Oglądana: 967 ocena: 0.00

 • Monster High Deszcz

  Monster High Deszcz

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

Reklama

cookie