Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe 86 gier

Chomikiem do domu

Ocena gry

W tej grze chomik znajduje się po jednej stronie mamy klucz i chomika, którego musimy przeprowadzić na drugą stronę tak aby nie złapał nas kot. Musimy w tym celu układać w odpowiedniej kombinacji znajdujące się na ekranie rury.


Chomikuj na wesoło

Ocena gry

Będziemy w tej grze chomikiem podróżować w specjalnie do tego przygotowanej kulki. Musimy uważać jednak na teren jaki nas otacza w szczególności na skaczące żaby, które będą nam przeszkadzać. Musimy dotrzeć do jedzenie które znajduje się na planszy i oznaczone jest zielonym kwadratem.


Zabawa z cieniem

Ocena gry

Zobacz jakie zabawy przygotował dla Ciebie Kubuś Puchatek oraz jego przyjaciele. Będziemy razem z nimi bawili się z cieniem. Zabawa polega na dopasowaniu obrazka do cienia znajdującego się na środku gierki. W grze posługujemy się myszką.


Kolorowanki Mini Mini online

Ocena gry

Dla dzieci mamy kolorowanki w wersji mini mini do druku w której będziemy tutaj mieli do pokolorowania główne postaci od Disneya. Są nimi oczywiście Myszka Miki jak i też Kaczor Donald. Jest to kolorowanka którą możemy wydrukować - wystarczy kliknąć na ikonę drukarki lub myszką pomalować na stronie.Ubieranki Mini mini

Ocena gry

Dora czeka a obok niej mamy ubieranki które są mini czyli nie są jakoś bardzo skomplikowane i dzieci spokojnie mają możliwość ubierania tutaj postaci. Aby ubrać naszą główną bohaterkę tej ubieranki mini musimy myszką przeciągać ubrania na postać przy użyciu myszki. Miłej zabawy.


Gra Mini mini rybka

Ocena gry

Na samym początku w tej grze nasza rybka będzie mini mini. Musimy inne rybki zjadać wtedy nasza rybka będzie stawała się coraz większa. Musimy jednak zjadać mniejsze rybki od nasz. Gra bezpieczna dla dzieci, sterowanie odbywa się strzałkami, to właśnie mini kierujemy naszą mini rybką.


Pieczenie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze dzieci przenoszą się do kuchni gdzie mają możliwość nauki przy wypiekach różnego rodzaju ciasteczek. Sami wybieramy formę w jakiej chcemy aby wyglądały takie ciasteczka oraz jakiego smaku mają być. Potem myszką wybijamy kształty i zaczynamy pieczenie.


Ile jest miśków

Ocena gry

Gra od mini games w której mamy na obrazku określoną liczbę miśków. Będziemy musieli je policzyć a potem kliknąć myszką na odpowiednią cyferkę która znajduje się pod miśkami. Jest to fajna zabawa w której dzieci uczą się matematyki.


Pokoik marzeń

Ocena gry

Rusz swoją wyobraźnia i stwórz najpiękniejszy pokój o jakim tylko kiedyś mogłeś marzyć!


Gra mini mini gwiazdki

Ocena gry

Prosta i fajna gra dla dzieci w której mamy bardzo fajne zadanie na spostrzegawczość. W tej gierce zadaniem naszym jest odszukanie gwiazdki która ukrywa się gdzieś na planszy. Gdy ją odszukasz kliknij na nią myszką.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 1537 ocena: 0.00

 • Sprzątanie Z Minionkami

  Sprzątanie Z Minionkami

  Oglądana: 1068 ocena: 0.00

 • Anna W Łazience

  Anna W Łazience

  Oglądana: 986 ocena: 0.00

 • Babeczki

  Babeczki

  Oglądana: 967 ocena: 0.00

 • Monster High Deszcz

  Monster High Deszcz

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

Reklama

cookie