Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe 86 gier

Ubieranka Piotruś Pan

Ocena gry

Całkiem fajna i przyjemna mini gierka dla najmłodszych graczy gdzie będziemy mieli możliwość ubierania postaci z bajki. Tym razem będzie to postać Piotrusia Pana, który znajduje się na statku pirackim. Obok niego znajdziemy ikonki pod którymi zostały poukrywane różne ubrania. Ubieramy go myszką.


Gra Monster High Operetta

Ocena gry

Kolejna z dziewczyn monster high operetta dla której mamy tu ubieranki w które będziemy postać ubierać. Na starcie robimy dla niej profesjonalny makijaż, następnie wybieramy jedną z ciekawych fryzur a na samym końcu zaczynamy postać ubierać w przygotowane w grze ubrania.


Gra Monster High Spectra

Ocena gry

Kolejna z dziewczyn z gry monster high jaką jest Spectra i specjalnie dla niej przygotowane ubieranki w które będziemy ją ubierać już są dla niej gotowe. Wystarczy kliknąć myszką na start aby móc rozpocząć tą gierkę online. Życzymy wesołej zabawy, gramy tutaj myszką.


Gra Monster High Lagoona bBue

Ocena gry

Jest to kolorowanka w której znajdziemy postać z monster high lagoona blue do pokolorowania. Nie są to ubieranki ale tutaj również możecie sami wybierać kolor w jaki będą ubrane postacie monsterek. Dużo obrazków mamy w tej gierce kolorowance do wyboru, po wybraniu jednego przechodzimy do gierki online.Gra Monster High Draculaura

Ocena gry

Poznaj postać z Monster Highjaką jest Draculaura mamy dla niej przygotowane ubieranki w które będziemy ją ubierać wedle jej własnego stylu. Do ybrania mamy dużo monsterowych ubrań i dodatków do nich dzięki której ubierzecie dziewczynę jak tylko chcecie. Na pewno Wam się gierka spodoba, jest oczywiście całkowicie darmowa.


Gra Monster High Clawdeen Wolf

Ocena gry

Fajne ubieranki w grze monster high clawdeen wolf czekają na Ciebie. Po lewej i po prawej stronie w zielonych ikonach mamy ubrania i różne inne rzeczy dzięki którym mamy możliwość zmiany postaci w gierce. Na start polecamy zmienić fryzurę dla Clawdeen Wolf i dopiero zacząć ją ubierać, a na końcu po prawej stronie w grze wybrać jakieś ciekawe dodatki dzięki którym będzie lepiej wyglądać.


Gra upiorne dziewczyny

Ocena gry

Zobaczymy w tej grze upiorne dziewczyny czuli monsterki z Monster High. Na nas czeka już jedna z nich w typowej i klasycznej ubierance z ciekawymi ubraniami do zakładania dla nich. Będą to tak zwane mroczne ubrania w jakie postaramy się ubrać tą postać.


Gra Monster High po polsku

Ocena gry

Będziemy mieli okazję zagrania w grę z Monster High po polsku gdzie mamy ubierannki w które tą postać z gry jaką jest monsterka będziemy ubierać. Są to oczywiście wyjątkowe ubrania do wyboru. Dziewczyna ta wybiera się na łyżwy dlatego strój należy odpowiednio do niej dopasować. Na starcie robimy makijaż, potem zmieniamy fryzurę, ubieramy i na koniec zakładamy łyżwy.


Gra monsterki

Ocena gry

Ciekawa gra monsterki ubieranki gdzie będziemy zajmować się ubierać jej w ciekawe mroczne ubranka, które specjalnie zostały dla niej przygotowane w tej gierce. Wykorzystuj myszkę do ubrania postaci. Polecamy grę z monsterką.


Monster High Frankie Stein

Ocena gry

Kolejna z mrocznych dziewczyn którą jest Stein, ona również polega na Twoich umiejętnościach w których to będziemy między innymi zmieniać fryzurę jak i też wykonywać delikatny makijaż by na samym końcu zająć się ubieraniem postaci myszką.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 1536 ocena: 0.00

 • Sprzątanie Z Minionkami

  Sprzątanie Z Minionkami

  Oglądana: 1068 ocena: 0.00

 • Anna W Łazience

  Anna W Łazience

  Oglądana: 986 ocena: 0.00

 • Babeczki

  Babeczki

  Oglądana: 966 ocena: 0.00

 • Monster High Deszcz

  Monster High Deszcz

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

Reklama

cookie