Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe 86 gier

Monster High - Draculaura

Ocena gry

Czeka na nas kompleksowe zajęcie w którym to będziemy mogli zmienić wygląd dla tej postaci. Na początku zajmujemy się wyborem fryzury dla dziewczynie, następnie będziemy mogli robić jej make up, a na końcu mamy możliwość ubrania tej postaci przy pomocy myszki.


Ubieranka Frankie Stein

Ocena gry

Kolejna do kolekcji dziewczyna monsterka. Wraz z Frankie Stein znajdziemy w tej gierce pełną szafę z ubraniami oczywiście będą to różnego rodzaju mroczne ubranka dla takich postaci. Jeżeli lubisz monsterki to chwyć za myszkę i zacznij je ubierać.


Monster High Dolls

Ocena gry

Pierwsza taka ubieranka na naszej stronie gdzie mamy do czynienia z dziewczynami z Monster High. Fajna i klasyczna ubieranka jaką chcieliśmy Ci polecić. Ubieramy postacie znajdujące się w grze przy użyciu myszki. Zachęcamy do zabawy.


Walka tanków

Ocena gry

Będziemy walczyć z wrogimi czołgami. Mamy dwie opcje do wyboru gry razem z komputerem lub też ze znajomym. Musimy zniszczyć szybciej tanki przeciwników zanim oni nas zniszczą. Wybieramy moc strzału, kąt jak i strzelamy z dział.Stara gra tanki online

Ocena gry

Utrzymaj się jak najdłużej tylko potrafisz na obronie swojej bazy. Cały niemal czas będzie ona pod ostrzałem czołgów nieprzyjaciół, nie możesz dopuścić do tego aby zniszczyli Ci oni Twoją bazę. Sterujemy czołgiem czyli tankiem strzałkami, strzelamy z działa Spacją.


Tanki na pustyni

Ocena gry

Wybraliśmy się w pewną misję gdzie walka odbywa się pomiędzy piramidami na pustyni. Zadanie jakie na nas spoczywa jest dość łatwe, musimy zniszczyć czołgi nieprzyjacielskiej armii. Sterowanie czołgiem odbywa się u nas przy pomocy strzałek, myszką sterujemy działem i strzelamy.


Gra micro tanki online

Ocena gry

Poruszamy się po planszy czołgiem i walczymy z przeciwnikiem strzelając do niego. Mamy na planszy labirynt z murów aby nie tak łatwo było nas zniszczyć. Mamy opcję gry na 1 lub 2 graczy, wybór należy do Was.


Tank Assault

Ocena gry

Kierujemy dużym działem czołgowym którego zadaniem będzie niszczenie jednostek wroga które przejeżdżają po trzech trasach. Sterujemy w prawo i lewo myszką i nią strzelamy, działo podnosimy i opuszczamy przy użyciu strzałek.


Gra tank pegasus online

Ocena gry

W tą grę mogliśmy dawniej pograć na pegasusach teraz macie taką możliwość zagrania na grajnik.pl całkowicie za darmo. Mamy opcję gry na 1 lub 2 graczy sam wybierasz czy chcesz zagrać z pomocnikiem czy też nie. Pierwsze plansze są dość łatwe, jednak dalej na pewno nie zabraknie emocji. Gdyż czołgów przeciwników będzie bardzo dużo, a my musimy je wszystkie pokonać i obronić orzełka, który znajduje się za murem, który go ochrania.


Gra Tank 1990 battle city

Ocena gry

Kapitalna gra z czołgami o nazwie Tank 1990 battle city dostępna jest do grania na 2 na naszym serwisie. Możemy oczywiście również zagrać na 1 osobę, wybór pozostawiamy Wam. Czekamy na załadowanie gierki i kliknięcie Start Game w prawym dolnym rogu. Zadanie naszym jest obrona orzełka przed atakującymi go ze wszystkich stron czołgami różnej mocy. Strzelaj w nich i pokonaj wszystkie.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 1537 ocena: 0.00

 • Sprzątanie Z Minionkami

  Sprzątanie Z Minionkami

  Oglądana: 1068 ocena: 0.00

 • Anna W Łazience

  Anna W Łazience

  Oglądana: 986 ocena: 0.00

 • Babeczki

  Babeczki

  Oglądana: 967 ocena: 0.00

 • Monster High Deszcz

  Monster High Deszcz

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

Reklama

cookie