Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe 86 gier

Wampir

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się bardzo niezadbaną latami wampirzyce . Ma bardzo zniszczoną pokrwawioną twarz . Zniszczone zęby . Wszystko w naszych rękach więc do pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Ice Run od friva

Ocena gry

Lodową przygodę czas zacząć to właśnie w tej gierce która pochodzi ze zbioru friv będziemy poruszać się po specjalnie skonstruowanym torze na którym odbywać będą się wyścigi. Postaraj się dotrzeć do mety jako pierwszy, zbieraj gwiazdki i strzelaj do rywali. Sterowanie w grze to: strzałki oraz spacja.


Gra z Aquaparkiem

Ocena gry

Będziemy pracowali i dbali o to aby nasz park wodny się rozwijał i przybywało do niego coraz to więcej nowych klientów. To ty zadecydujesz ile ludzi ma być na zjeżdżalniach jak i też kąpać się w basenach, zobacz i przekonaj się poznając gierkę.


Samochód i laweta

Ocena gry

Czeka już na Was pojazd jakim jest samochód laweta, którego zadaniem będzie transportowanie samochód do komisów jak i też innych punktów gdzie sprzedaje się samochody jak salony samochodowe. Mamy 2 tryby z gierką, jeden z nich to jazda na czas drugi natomiast tryb kariery. Wybieramy jeden i startujemy. Samochody ustawiamy na lawecie myszką a strzałkami kierujemy pojazdem.Podniebna bitwa 1942

Ocena gry

Przed Tobą trudna wojenna misja. Od ciebie zależą losy walki w 1942 roku. Jest to walka powietrzna. Sterujesz samolotem za pomocą strzałek. Po drodze zbieraj paczki, które mogą Ci się przydać i pokonuj swoich rywali. Strzelasz do nich klawiszem A.


Gra Prince of Persia online

Ocena gry

Na pewno znasz tę wciągającą gierkę wojenną, jaką jest Książę Persji. Przenieś się do tego walecznego świata. Skacz i zbieraj różne napotkane na Twojej drodze przedmioty, poruszaj się strzałkami, Spacją skaczemy, kucamy Shift. Pokonaj swoich przeciwników i pokaż wszystkim, że nie masz sobie równych!


Gra Przygodowa Super Mario Crossover

Ocena gry

Przed Toba jedna z kolejnych części przygód Maria. Tym razem jest to: Super Mario Crossover, Na początku gry wybierasz bohatera, w którego chcesz się wcielić, a później stajesz oko w oko z przeciwnikami i walczysz o jak największą ilość punktów. Gramy strzałkami oraz Z,X,S. Powodzenia!


Duck Hunt wersja online

Ocena gry

Przed Tobą wersja online gry Duck Hunt. Musisz wykonać jak najmniej strzałów i trafić do jak największej ilości kaczek! Do dzieła!


Przygody Sonica

Ocena gry

W grze czeka Cię mega przygoda z Soniciem. Pokonujesz określoną trasę, a po drodze zbierasz obręcze. Postaraj się zdobyc jak najwięcej punktów. Sterujesz strzałkami i spacją.


Wyścigi Micro Machines gra

Ocena gry

Poczuj emocje wyścigów samochodowych. Stań do rywalizacji z pozostałymi zawodnikami. Postaraj się zdobyć pierwsze miejsce!


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 1536 ocena: 0.00

 • Sprzątanie Z Minionkami

  Sprzątanie Z Minionkami

  Oglądana: 1068 ocena: 0.00

 • Anna W Łazience

  Anna W Łazience

  Oglądana: 986 ocena: 0.00

 • Babeczki

  Babeczki

  Oglądana: 967 ocena: 0.00

 • Monster High Deszcz

  Monster High Deszcz

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

Reklama

cookie