Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 285 gier

Diabełek psotnik

Ocena gry

Wcielasz się w diabełka, niezłego psotnika. Musisz za wszelką cenę zniszczyć fryzury jakie czaruje anioł. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Masz na swoje zadanie określoną ilość czasu! Wykonaj je jak najszybciej!


Mały szczeniaczek Lunek

Ocena gry

Lunek, to mały piesek, który wymaga opieki. Zaopiekuj się tym małym szczeniaczkiem. Postaraj się, aby był szczęśliwy i aby niczego mu nie brakowało.


Balonowy konkurs królików

Ocena gry

TE króliki uwielbiają dobrą zabawę. Tym razem postanowili zrobić sobie konkurs. Ten, który zrobi większego balona z gumy do żucia ten wygrywa! Sterowanie: wciskaj klawisz enter, aby dmuchac balon.


Na ratunek Kurczakom z KFC

Ocena gry

Ten Kurczak postawił sobie za cel obronę swoich przyjaciół przed wielkim koncernem KFC. Pomóż mu uratować pozostałe kurczaki przed śmiercią!Przygody małego kotka

Ocena gry

Przeżyj pełną zabawy przygodę z kotem Fluffi. Przeprowadź kotka do drzwi po drugiej stronie kuchni, aby wygrać kolejny etap musisz kliknąć na kostkę.


Uwięziona księżniczka

Ocena gry

Piękna księżniczka została uwięziona przez złego smoka! Musisz ją uratować! Twoim zadaniem jest dotarcie do celu gry i uwolnienie pięknej księżniczki z rąk tego potwora! Sterujesz strzałkami


Różnice na obrazkach

Ocena gry

Przed Tobą 2 obrazki, które przedstawiają smoki. Wydaje Ci się, że są takie same? Otóz nie! Różnią się one kilkoma szczegółami. Postaraj się je wszystkie znaleźć!


Ubieranka smoka Ruppo

Ocena gry

Przed Tobą dobry smok. ten bohater uwielbia się stroić. Pomóz mu znaleźc kreację odpowiednią na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!


Uwolnij smoka

Ocena gry

Musisz wcielić się w dobrą wróżkę i pomóc temu smokowi wyjść cało z niebezpieczeństwa, w którym się znalazł! Kieruj się ku górze od lądu, po drodze pomocne okażą się kawałki ziemi, które spadają z góry. Musisz zdobyć przy tym jak najwięcej punktów!


Walka z ognistym smokiem

Ocena gry

Uwaga! Ziemia jest w niebezpieczeństwie! Została zaatakowana przez niebezpiecznego smoka! Tylko Ty możesz ocalić planetę! Strzelaj do smoka za pomocą myszki, omijaj jego ogień oraz inne przeszkody, które napotkasz na drodze. Powodzenia!


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008279 ocena: 10.00

 • Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 2526 ocena: 0.00

 • Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Oglądana: 1828 ocena: 0.00

 • Syrenka i pocałunki

  Syrenka i pocałunki

  Oglądana: 1431 ocena: 0.00

 • Walka z Kotem Zombie

  Walka z Kotem Zombie

  Oglądana: 1411 ocena: 0.00

Reklama

cookie