Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 285 gier

Ucieczka przed niedźwiedziem

Ocena gry

Uwaga! Zaatakował Cię niebezpieczny niedźwiedź! Musisz się obronić! Jest na to tylko jeden sposób! Wystrzel się z katapulty jak najdalej potrafisz, aby uniknąć śmierci!


Disko z Happy Tree Friends

Ocena gry

Przyjaciele z kreskówki Happy Tree Friends wybrały się na szaloną noc do klubu! Uważaj, aby w trakcie zabawy nie spadły na Ciebie spadające z sufitu kule. Dodatkowo możesz zdobyć punkty łapiąc błękitne kule.


Pies czy kot?

Ocena gry

W grze wybierasz, czy chcesz być psem, czy kotem. Następnie musisz pokonać swojego rywala. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i postaraj się zniszczyć przeciwnika tak, aby miał on jak najwięcej obrażeń!


Restauracja w gaju

Ocena gry

Pomóż małpiej rodzince poprowadzić restauracje. Realizuj zamówienia gości i zadbaj o ich komfort tak, aby chcieli częściej wracać do restauracji. Powodzenia!Małpie łamigłówki i zagadki

Ocena gry

W grze zajmujesz się małpką. Musisz rozwiązywać rozmaite zagadki i łamigłówki. Tylko w ten sposób Twoja małpka będzie mogła przetrwać!


Ocal orzechy

Ocena gry

Pomóż wiewiórce ocalić orzechy, które udało jej się nazbierać i któe miała przekąsić na kolację. Walcz o swoje orzechy, musisz wygrać tę rundę! Nie pozwól, aby Twoi wrogowie zabrali Ci posiłek!


Umyj sympatyczną krowę

Ocena gry

W grze musisz zająć się krową. Jest ona bardzo brudna. Zacznij więc od jej umycia. Postaraj się doprowadzić zwierzątko do lśnienia!


Turniej jeździecki

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich miłośników zawodów jeździeckich! Wybierz konia oraz jeźdźca i weź udział w czterech konkurencjach. Sterowanie: strzałki, spacja.Udowodnij, że jesteś najlepszym zawodnikiem!


Opiekunka psa

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się psem. Musisz zaopiekować się małym zwierzakiem najlepiej jak potrafisz. Zadbaj o jego komfort i o to, aby niczego mu nie zabrakło i wyrósł na szczęśliwego psiaka!


Sklep Zoologiczny

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się pracą w sklepie zoologicznym. Postaraj się sprzedawać wszelkie zoologiczne akcesoria swoim klientom. Twoim zadaniem jest także sprzedawanie małych pupilków we właściwe ręce klientów. Zadbaj o to, aby jak najwięcej zwierzaków otrzymało nowe domy!


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008315 ocena: 10.00

 • Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 2546 ocena: 0.00

 • Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Oglądana: 1846 ocena: 0.00

 • Syrenka i pocałunki

  Syrenka i pocałunki

  Oglądana: 1453 ocena: 0.00

 • Walka z Kotem Zombie

  Walka z Kotem Zombie

  Oglądana: 1431 ocena: 0.00

Reklama

cookie