Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 285 gier

Podróż łosia na księżyc

Ocena gry

Łoś chciałby wylecieć na księżyc! Pomóż mu dostać się w to miejsce! Steruj łosiem i jego rakietą i pomóż mu wzbić się jak najwyżej!


Strzelaj w łosie

Ocena gry

W tej grze musisz wykazać się umiejętności celnego strzału. Twoim zadaniem jest strzelanie do łosi. Uważaj, żebyś nie trafił w ptaki, bo wtedy tracisz punkty!


Sammie i hotel dla zwierząt

Ocena gry

Sammie prowadzi hotel dla małych pupilków, czyli zwierząt rodzin, które chcą wyjechać n wakacje. Musisz pomóc jej zajmować się zwierzątkami tak, aby niczego im nie zabrakło, były najedzone, zdrowe i zawsze wykąpane. Daj z siebie wszystko tak, aby goście chcieli do Ciebie wracać!


Gra Pani weterynarz Barbie

Ocena gry

Barbie otworzyła klinikę weterynaryjną. Chciałaby uratować wszystkie chore zwierzaki. Pomóż jej zabrać maluchy i doprowadzić do ich wyleczenia.Koty grają w Koło Fortuny

Ocena gry

Koty uwielbiają grę w Koło Fortuny. Wciel się w postać jednego z nich i rozegraj partyjkę w ten teleturniej. Na początku musisz odgadnąć literki, jakie znajdują się w haśle. Od tego, czy zgadniesz poprawnie, zależy życie małego kota. Za każdą nieodgadnięta literę zwierzak kieruje się niżej wody,w której pływają gryzonie. Musisz ocalić życie kotom!


Orzechowa przekąska

Ocena gry

Pomóż małej wiewiórce, która jest bardzo głodna. Jej ulubionym posiłkiem są orzechy. Musisz tak nastawiać bomby, aby dzięki wybuchowi zwierzątko zgarnęło jak najwięcej orzechów!


Zaczepki Pingwina

Ocena gry

W tej grze próbujesz zaczepić pingwina. Uważaj, bo jego reakcje mogą być bardzo nieoczekiwane!


Mściwy indyk

Ocena gry

Indyk ma ciężki los. Tego ptaka chcą zabić, żeby później przekąsić na święto dziękczynienia! Nie możesz im na to pozwolić. Wciel się w postać indyka i zabij wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Przygody Małpki Poo

Ocena gry

Małpka Poo uwielbia figle. Pomóż jej rzucać błotnymi kulami w przechodniów oraz w inne zwierzątka. za każdy celny rzut otrzymacie punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej!


Uratuj kaczki

Ocena gry

Widzisz te kaczki? Są w ogromnym niebezpieczeństwie! Musisz je uratować, jeżeli tego nie zrobisz, to kaczki się ugotują! Nie pozwól na to!


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008319 ocena: 10.00

 • Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 2549 ocena: 0.00

 • Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Oglądana: 1849 ocena: 0.00

 • Syrenka i pocałunki

  Syrenka i pocałunki

  Oglądana: 1456 ocena: 0.00

 • Walka z Kotem Zombie

  Walka z Kotem Zombie

  Oglądana: 1436 ocena: 0.00

Reklama

cookie