Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 285 gier

Znajdź Kość

Ocena gry

W tej grze wcielamy sie w pieska . Naszym zadaniem jest poruszanie się nim za pomocą strzałek . Gdy pies zacznie wąchać ziemię nosem wystarczy za pomocą spacji wykopać kość i dostać promocję czasu . Potrzebna będzie nam klawiatura komputerowa .


Piesek

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dziewczynki z pieskiem . Wystarczy dobrać odpowiednie ubranko z szafy i założyć na naszego psa . Zróbmy to tak jak tylko chcemy nie mamy żadnych ograniczeń . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Ubierz Swojego Pupila

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest dobranie swojego pupila . Później już możemy wszystko zrobić tak jak to tylko chcemy zrobić . Dobrać jego ubranie , kapelusz . Zróbmy swojego Pupila według własnej wyobraźni . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Mistrzostwa Psów

Ocena gry

Do wyboru w tej grze mamy cztery rodzaje psów . Wybierzmy jednego i wystawmy . Mistrzostwach psów . Wygrajmy to . Są to Mistrzostwa w jedzeniu i piciu na czas .Śpiesz się konkurencja jest silna wystarczy klikać na psa . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Spadający Zwierzak

Ocena gry

Pozwól zwierzakowi bezpiecznie spaść na ziemię . Pilnuj , aby nic mu w tym nie przeszkodziło i łap to co w tym pomoże . Pamiętaj musi znaleźć się bezpiecznie na ziemi . Strzelaj myszką komputerową , a poruszaj się strzałkami klawiatury komputerowej .


Przygoda w zoo

Ocena gry

By zacząć tą grę musimy nacisnąć play. Gdy to uczynimy zapoznajmy się z instrukcją obsługi która nam się wyświetli. Nasze zadanie będzie polegało na rotowaniu zwierzątek. Do dzieła!


Opieka Dory nad krokodylem

Ocena gry

Lubisz opiekować się zwierzątkami? To właśnie gra dla Cb. Będziemy to robić na krokodylu. Jest on bardzo malutki i bezbronny. Pomóż mu.


Polowanie kury na robaki

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w kurę. Twoim zadaniem jest zebranie jak największej ilości robaków, które wystają z ziemi. Musisz to zrobić jak najszybciej i zebrać przy tym jak najwięcej punktów!


Skoki SuperŁosia

Ocena gry

Razem z łosiem skocz z klifu. Po drodze postaraj się wykonać przy tym jak najlepsze triki!


Polowanie na łosie

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest strzelanie do rogaczy. Postaraj się ustrzelić ich jak najwięcej wykorzystując przy tym jak najmniejszą ilość strzałów.


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008405 ocena: 10.00

 • Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 2595 ocena: 0.00

 • Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Oglądana: 1901 ocena: 0.00

 • Syrenka i pocałunki

  Syrenka i pocałunki

  Oglądana: 1503 ocena: 0.00

 • Walka z Kotem Zombie

  Walka z Kotem Zombie

  Oglądana: 1484 ocena: 0.00

Reklama

cookie