Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 285 gier

Uratuj owce

Ocena gry

Posiadasz własne owce, które znalazły się w niebezpieczeństwie. Kliknij na przeszkody myszką, a podłożysz tam miny, dzięki czemu niebezpieczne przeszkody wybuchną i znikną z trasy. Uratuj swoje skarby!


Magiczne zwierzęta

Ocena gry

Dzięki tej grze poznasz mnóstwo nieznanych ci dotąd gatunków zwierząt. Twoim zadaniem jest zapamiętanie pod którym drzewem ukryło się jakie zwierzę, a następnie obserwowanie jakie zwierzątko woła chłopiec i kliknięcie w drzewo za którym chowa się dane zwierzątko.


Las Tropikalny

Ocena gry

Jesteś aktywnym ekologiem. Nie możesz pozwolić na wycięcie lasu tropikalnego! Pomóż małpkom uratować las. Strzelaj w ludzi z procy, postaraj się nie dopuścić do tak okrutnego czynu złych ludzi!


Przygoda Wielkanocnych królików

Ocena gry

Te świąteczne króliki muszą zdobyć jak najwięcej pisanek. Musisz im pomóc najpierw przedostać się przez rzekę, bo inaczej nie zdobędą swojego celi i święta w tym roku zostaną odwołane! Poruszacie się myszką.Polowanie na ryby

Ocena gry

Jesteś wielką rybą. Poruszaj się po wodzie i spożywaj mniejsze ryby. Te, które możesz zjeść są pokazane w prawym dolnym rogu ekranu. Bądź czujny, nie daj się podejść wiekszym rywalom!


Ucieczka ryby

Ocena gry

W grze wcielasz się w rybę, która jest w ogromnym niebezpieczeństwie! Musisz dać z siebie wszystko i uciec przed niebezpiecznymi zbirami!


Afrykańskie zdjęcia

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż do Afryki. Z zamiłowania jesteś fotografem i chcesz udowodnić wszystkim, że potrafisz robić cudowne zdjęcia. Postaraj się uchwycić piękno Afryki. Znajdź ukryte zwierzęta i zrób najpiękniejsze zdjęcia!


Gra Łowienie ryb

Ocena gry

Postaraj się złowić jak największą ilość ryb w jak najkrótszym czasie. Uważaj przy tym, aby nie wyłowić śmieci, gdyż to jezioro jest baaaardzo zanieczyszczone!


Gra Szczeniak na nartach wodnych

Ocena gry

Pomóż małemu pieskowi pokonać wyznaczoną trasę, uważając przy tym na rozmaite przeszkody. Nie dopuść do kolizji i wypadków. Postaraj się dostrzeć do mety jak najszybciej!


Wielkie Show Delfinów

Ocena gry

Przed tym delfinem pierwszy tego typu pokaz. Wraz z nim wykonuj rozmaite skoki i triki, podbij serca swojej publiczności! Pokaż wszystkim obecnym, że jestes naprawdę świetny!


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008277 ocena: 10.00

 • Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 2525 ocena: 0.00

 • Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Oglądana: 1826 ocena: 0.00

 • Syrenka i pocałunki

  Syrenka i pocałunki

  Oglądana: 1430 ocena: 0.00

 • Walka z Kotem Zombie

  Walka z Kotem Zombie

  Oglądana: 1410 ocena: 0.00

Reklama

cookie