Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 285 gier

Miłość Psów

Ocena gry

W tej grze musimy klikać na pieski . Ich właściciele nie chcą aby coś miedzy nimi się pojawiło . A na pewno nie miłość . Klikając na psa starajcie się , aby całowali się jak najdłużej lecz nikt tego nie może zauważyć . Naszym zadaniem jest pomoc Pieskowi który jest nie zadbany i potrzebuje pomocy człowieka . Zajmijmy się nim . Na początku mamy do wyboru jednego z dziesięciu pupili . Doprowadźmy go do porządku . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Psi Salon

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem będzie zajęcie się i poprowadzenie salonu dla psów . Może i poprowadzenie samego salonu jest proste , ale na pewno nie wtedy , gdy jest to salon dla psów . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Szczęśliwy Pies

Ocena gry

Ten Pies jest ogromnie szczęśliwy . Ale uszczęśliwmy go jeszcze bardziej . Wybierzmy dla niego cały strój . Od butów po kapelusz . To nie będzie proste . Jest naprawdę duży wybór strojów . Powodzenia . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pupilek

Ocena gry

Kolejna przebieranka ? Może i tak , ale różni się od innych . Tutaj ubieramy naszego pupila. Jest nim najlepszy przyjaciel człowieka czyli pies . Mamy duży wybór ubrań . Do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Wyleczmy Pieska

Ocena gry

Tym razem przed nami bardzo trudne zadanie . Musimy pomóc pieskowi , który potrzebuje operacji . Przyjmijmy go i do pracy . Mamy do wyboru wiele narzędzi . Pamiętajmy nic nie pomylmy ! Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Mama

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w Mamę pieska . Musimy się spakować . Pamiętajmy , aby zabrać wszystko , żeby nic nie zapomnieć . Więc do dzieła zabierzmy wszystko co potrzebne . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dom Piesków

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest to , aby przemeblować dom . Cięzkie jest to , że w tym domu jest bardzo dużo mieszkańców i mebli . Wiele psów i ludzi . Tym bardziej musimy pomyśleć żeby się wszystko zmieściło . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Na Spacer Z Psem

Ocena gry

Na spacer z psem ? Pewnie . Dlaczego nie . Na wstępie gry musimy zmienić fryzurę i dobrać odpowiedni strój . Mamy także do wyboru pupila . Oczywiście najlepszego przyjaciela człowieka czyli psa . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wypadek

Ocena gry

Na początku gry kierowca uderza w pieska . Dzwoni po pomoc . Pomoc przyjeżdża i musimy zająć się raną psa . Nie pozwólmy mu cierpieć . Zajmijmy się nim jak najszybciej . Do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pies

Ocena gry

Naszym zadaniem jest pomoc Pieskowi który jest nie zadbany i potrzebuje pomocy człowieka . Zajmijmy się nim . Na początku mamy do wyboru jednego z dziesięciu pupili . Doprowadźmy go do porządku . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008319 ocena: 10.00

 • Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 2549 ocena: 0.00

 • Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Oglądana: 1849 ocena: 0.00

 • Syrenka i pocałunki

  Syrenka i pocałunki

  Oglądana: 1456 ocena: 0.00

 • Walka z Kotem Zombie

  Walka z Kotem Zombie

  Oglądana: 1436 ocena: 0.00

Reklama

cookie