Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych 191 gier

Insekty

Ocena gry

Wyczyśćmy pole z Insektów . Sterujemy za pomocą myszki . Wyrzuć wszystkie owady . Dokładnie każdy wie jak one są szkodliwe . Nie pozwól na niszczenie pola . Do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Samochód Kota

Ocena gry

Tym razem za zadanie mamy do pokolorowania obrazek na , którym musimy pomalować samochód Kota . Oczywiście Kot jest za kierownicą i jego nie możemy pominąć . Pomalujmy wszystko dokładnie . Mamy dostęp do dużej palety kolorów . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tom And Jarry

Ocena gry

Wcielamy się w postać kota Toma . Jak to Tom zawsze goni swojego przeciwnika Myszke . Posługując się strzałkami musimy gonić Myszkę tak aby w nic nie uderzyć , ani nigdzie nie spać . Do dzieła .


Pomoc

Ocena gry

Naszym zadaniem jest pomoc Pieskowi który jest nie zadbany i potrzebuje pomocy człowieka . Zajmijmy się nim . Na początku zobaczymy go w drzwiach przyjmijmy go . Doprowadźmy go do porządku . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Gotowanie

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest dobieranie odpowiednich składników , mieszanie , przygotowywanie . Gra jest bardzo ciekawa ma wiele składników do wyboru . Więc na co czekać . Do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Spadające Warzywa

Ocena gry

Spadające warzywa ? Dlaczego nie ? Pomóż Kobiecie złapać ich jak najwięcej w kosz . Poruszaj się strzałkami klawiatury komputerowej . Pamiętaj nie łap takich , które odbierają nam punkty chcemy ich jak najwięcej .


Paleta Kolorów

Ocena gry

Ta gra to Kolorowanka . Na obrazku jest bardzo wiele elementów do pomalowania . Każdy element może mieć inny kolor . Paleta kolorów znajdująca się po prawej stronie posiada niewyobrażalnie dużo kolorów . Do dzieła . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Zambezia Szalona Układanka

Ocena gry

Ta układanka należy do jednej z trudniejszych . Po naciśnięciu na czerwony przycisk w lewym dolnym rogu wyskoczy nam jeden element który musimy umiejscowić . Zadanie nie jest proste , ale trochę wysiłku i da się podołać . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Ślubne Kolory

Ocena gry

Ślub i jego różne kolory . Czas złapać za pędzel i w tej grze nadać kolorów ślubnym obrączkom , ślubnemu tortowi . I co jeszcze na ślub jest do pokolorowania ? to zobaczcie sami . Do dzieła wylejcie trochę farby . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Narzucanie Kolorów Na Drzewa

Ocena gry

A co jak by tak wylać trochę farby na drzewa ? Pewnie , że tak . Nie ma na co czekać , czas łapać za pędzel i do dzieła . Pomalujmy je zróbmy na tym obrazku trochę wiosny . Do dzieła . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Dla Najmłodszych
 • Malowanka literki

  Malowanka literki

  Oglądana: 8272 ocena: 0.00

 • Uroczy Królik testuje lody

  Uroczy Królik testuje lody

  Oglądana: 3726 ocena: 0.00

 • Urządzanie domku dla lalek

  Urządzanie domku dla lalek

  Oglądana: 3659 ocena: 0.00

 • Wyśigowa gra ze ślimakami

  Wyśigowa gra ze ślimakami

  Oglądana: 2831 ocena: 0.00

 • Studio Urody dla Psiaków

  Studio Urody dla Psiaków

  Oglądana: 2776 ocena: 0.00

Reklama

cookie