Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych 191 gier

Dobieranie Kolorów

Ocena gry

W tej grze jesteśmy sprzedawcami soków . Każdy klient zamawia odpowiedni kolor soku , a my musimy zmieszać trzy kolory tak aby powstał odpowiedni . Na koniec jesteśmy oceniani . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Dobieranie Par

Ocena gry

Gra w której na plaży jest rozsypane trochę Biedronek . Naszym zadaniem jest po kliknięciu na jedną z nich przenieść ją na taki sam kolor biedronki i po ponownym kliknięciu zamknięcie jej w słoiku . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Strzelanie kolorami

Ocena gry

Ta gra polega na tym , aby strzelać da razy tym samym kolorem w jeden kwadrat . Strzelamy Strzałką do góry , a strzałką w lewo w prawo ustawiamy cel . Gra sprawia naprawdę wiele Frajdy więc do dzieła .


Pupil

Ocena gry

Zajmijmy się naszym Pupilem . Przygotujmy mu wspaniałą kąpiel aby był znów czysty i zadowolony . Do tego będzie potrzebna nam myszka komputerowa .Nowa Gwiazda

Ocena gry

Przygotujmy nową Gwiazdę do tego , aby zrobiła karierę . Wymalujmy ją i poprowadźmy do tego żeby stała się gwiazdą . Do tego będzie potrzebna nam myszka komputerowa .


Pou Leczenie Zębów

Ocena gry

Problem z zębami Pou . Zajmijmy się tym problemem . Wyleczmy i wymieńmy zęby Pou , pomóżmy jej . Do tego będzie potrzebna nam myszka komputerowa .


Ubieranie Dziewczynki

Ocena gry

W tej grze możemy ubrać małą dziewczynkę . Mamy do wyboru bardzo wiele ciekawych strojów takich jak sukienki , spódnice i inne . Do tego będzie potrzebna nam myszka komputerowa .


Przedszkole

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę przedszkolanki . Naszym zadaniem jest przyjęcie i zajęcie się dziećmi . Do tego będzie nam potrzebna nam myszka komputerowa .


Spa

Ocena gry

Pomóżmy Kotce wyglądać wyjątkowo . Poprowadźmy Spa , gdzie będziemy twarzom przywracać nowy lepszy wygląd . Do tego używamy myszki komputerowej .


Camping

Ocena gry

Pomóżmy dziecku rozłożyć camping . Złóżmy namiot zajmijmy się tym co najważniejsze . Do tego używamy myszki komputerowej .


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Dla Najmłodszych
 • Malowanka literki

  Malowanka literki

  Oglądana: 7710 ocena: 0.00

 • Uroczy Królik testuje lody

  Uroczy Królik testuje lody

  Oglądana: 3259 ocena: 0.00

 • Urządzanie domku dla lalek

  Urządzanie domku dla lalek

  Oglądana: 3172 ocena: 0.00

 • Studio Urody dla Psiaków

  Studio Urody dla Psiaków

  Oglądana: 2269 ocena: 0.00

 • Dzieciak i Miś

  Dzieciak i Miś

  Oglądana: 1942 ocena: 0.00

Reklama

cookie