Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych 191 gier

Pomieszczenie Lisy

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się meblowaniem i dekorowaniem pomieszczenia Lisy . Postaraj się , aby wszystko znajdowało się w odpowiednim miejscu i tworzyło spójną całość . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Rodzice

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę rodziców . Ich dziecko się budzi i natychmiast muszą się nim zająć . Postaraj się zrobić to jak najszybciej żeby dziecko nie było przestraszone . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kemping

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w małą harcerkę . Musimy rozstawić swój własny kemping . Zaczynamy od namiotu i zajmujemy się wszystkimi rzeczami dookoła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wypadek Dziecka

Ocena gry

Dochodzi do wypadku podczas , gdy Mama jechała z Dzieckiem . Ma ono duże obrażenia . Wcielasz się w rolę lekarki . Musisz jak najszybciej usunąć wszystkie jej obrażenia . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Spakuj Syrenke

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie spakować syrenkę . Ona on dłuższego czasu spodziewa się dziecka . Przygotuj ją na to . Dziecko musi być przywitane najlepiej jak potrafisz . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Zayn Malik Simulator

Ocena gry

W tej grze postaraj się , aby umówić się z Zaynem Malikiem . Zwykłym przypadkiem Ci się to udaje . Pośpiesz się na spotkanie i nie pozwól , aby się to nie udało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dzień U Dentysty

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się dziewczynką , która ma duży problem ze swoimi zębami . Musimy pośpieszyć jej z pomocą . Nie pozwólmy jej na taki ból i cierpienie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dzień W Szkole

Ocena gry

Tym razem musimy przygotować dziecko do szkoły . Na początku tej gry musimy spakować wszystko co potrzebne do plecaka . Pamiętaj niczego nie zapomnij . Wszystko co potrzebne zabierz ze sobą . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lekarz Nosa

Ocena gry

W tej grze musimy wcielić się w rolę lekarza nosa . Najważniejszym zadaniem jest wygląd nosa . Postarajmy się zatuszować każdy szczegół , który psuje jego wygląd . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Oko Księżniczki

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w osobistego okulistę księżniczki . Naszym zadaniem jest po prostu wyleczenie oka Księżniczki . To jest jedno z najważniejszych oczu na świecie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Dla Najmłodszych
 • Malowanka literki

  Malowanka literki

  Oglądana: 7710 ocena: 0.00

 • Uroczy Królik testuje lody

  Uroczy Królik testuje lody

  Oglądana: 3259 ocena: 0.00

 • Urządzanie domku dla lalek

  Urządzanie domku dla lalek

  Oglądana: 3171 ocena: 0.00

 • Studio Urody dla Psiaków

  Studio Urody dla Psiaków

  Oglądana: 2269 ocena: 0.00

 • Dzieciak i Miś

  Dzieciak i Miś

  Oglądana: 1942 ocena: 0.00

Reklama

cookie