Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych 191 gier

Anna W Gospodarstwie

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w postać dziewczynki Anny , która musi zająć się gospodarstwem podczas nieobecności swoich rodziców . Zadanie nie jest trudne wystarczy robić wszystko po kolei . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Potwór

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w wielkiego białego przyjaznego potwora . Mimo wyglądu jest on nauczony bardzo przyjaznych stosunków . Gra jest bardzo ciekawa i interesująca . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Odnajdź Zguby

Ocena gry

W tej grze znajdujemy się w pokoju dziewczyny , gdzie panuje straszny nieporządek . Musimy jak najszybciej odnaleźć przedmioty pogubione w tym bałaganie , które są na panelu na dole gry . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Narodziny Dziecka

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę lekarza , który będzie odbierał poród . Musimy to zrobić sprawnie i delikatnie , aby dziecko było zdrowe . Bierzmy się za działanie i ostrożnie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .



Wróżka

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w wróżkę . Będziemy wyczarowywać zamek . Postarajmy się umieszczając dokładnie elementy układanki postawić cały zamek na sowim miejscu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Makijaż Dla Mamy

Ocena gry

W tej grze musimy przeprowadzić makijaż dla bardzo wymęczonej zajmowaniem się dzieckiem mamy . Nie będzie to proste oznaki zmęczenia na twarzy nie są małe . Do pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tenis Ziemny

Ocena gry

W tej grze dwie dziewczynki grają w tenisa . Podczas , gdy jedna z nich doznaje urazu zabiera ją pogotowie . Tutaj pojawia się nasze zadanie wyleczenia poszkodowanej dziewczynki . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lodziarnia

Ocena gry

W tej grze będziemy osobą prowadzącą własną lodziarnie . Ta gra ma swoje trudności , którymi jest jak najszybsze zajmowanie się klientami , których jest coraz więcej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Taniec

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest jak najwięcej unikanie tańca i zajmowanie się rzeczami , które młodzież uwielbia . Takie ja telefon lub wiele innych . Pamiętajmy , gdy idzie nauczyciel musimy tańczyć . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dziecko

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dziecka , które czym prędzej w przedszkolu chce się zająć jakąś czynnością . Możemy na przykład poukładać puzzle , ale i wiele innych czynności . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Dla Najmłodszych
 • Malowanka literki

  Malowanka literki

  Oglądana: 8272 ocena: 0.00

 • Uroczy Królik testuje lody

  Uroczy Królik testuje lody

  Oglądana: 3726 ocena: 0.00

 • Urządzanie domku dla lalek

  Urządzanie domku dla lalek

  Oglądana: 3659 ocena: 0.00

 • Wyśigowa gra ze ślimakami

  Wyśigowa gra ze ślimakami

  Oglądana: 2831 ocena: 0.00

 • Studio Urody dla Psiaków

  Studio Urody dla Psiaków

  Oglądana: 2776 ocena: 0.00

Reklama

cookie