Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych 191 gier

Włosy

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się wyjątkowo nie zadbanymi włosami . Najważniejsze jest to , aby je przed jakimikolwiek czynnościami dokładnie je wymyć . Powodzenia . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Doktor Mama I Dziecko

Ocena gry

W tej grze na początku widzimy Mamę w ciąży i dziecko . Będziemy musieli wcielić się w rolę lekarza . Starajmy się być bardzo dokładni i nic nie pomijać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Skacząca Larwa

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy skakać Larwą , aby omijać przeszkody . Jeśli chcemy skakać o jedno pole klikamy blisko larwy jeśli o dwa klikamy o dwa pola dalej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lekarze

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w role lekarzy . Naszym zadaniem jest na początku złapanie wszystkich narzędzi potrzebnych do pracy . Pamiętaj musisz złapać wszystkie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Nimfa

Ocena gry

W tej grze możemy wybrać i ubrać w stroje Nimfe . Musimy się postarać o odpowiednie dobranie i dopasowanie każdego elementu do siebie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Mundurek

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę krawcowej . Musimy uszyć mundurek dal dziecka . Nie jest to proste musimy pobrać wszystkie wymiary , dobrać materiał . Na samym początku wybieramy wygląd mundurka . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Urodziny

Ocena gry

W tej grze musisz się wcielić w rolę Mamy Kotki , która musi zająć się dniem 15 czyli urodzinami syna . Jak najszybciej z radością zabiera go do samochodu . Zobaczmy co dzieje się dalej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lekasz Od Uszu

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę lekarza od uszu . Musisz wyleczyć bardzo zniszczone ucho kotki . Zabierz się jak najszybciej do pracy . Nie pozwól już dłużej jej na ból . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Urodziny mamy

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dziewczynki , która organizuje imprezę urodzinową mamy . Naszym zadaniem na początku jest po prostu pojechanie na zakupy po najpotrzebniejsze rzeczy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Operacja

Ocena gry

Postaraj się wcielić w rolę lekarza . Musisz doprowadzić pacjenta do stanu jaki był przed uszkodzeniami ciała . Zrób to jak najszybciej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Dla Najmłodszych
 • Malowanka literki

  Malowanka literki

  Oglądana: 7710 ocena: 0.00

 • Uroczy Królik testuje lody

  Uroczy Królik testuje lody

  Oglądana: 3259 ocena: 0.00

 • Urządzanie domku dla lalek

  Urządzanie domku dla lalek

  Oglądana: 3172 ocena: 0.00

 • Studio Urody dla Psiaków

  Studio Urody dla Psiaków

  Oglądana: 2269 ocena: 0.00

 • Dzieciak i Miś

  Dzieciak i Miś

  Oglądana: 1942 ocena: 0.00

Reklama

cookie