Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych 191 gier

Elsa Zmienia Wygląd

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę Elsy . Musisz zmienić swój wygląd . Na szczęście Elsa zawsze była zadbaną Kobietą . Po prostu po przymierzaj ubrania z szafy i wybierz najlepsze . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wyłap Wszystko

Ocena gry

Twoim zadaniem jest to , aby wyłapać wszystkie elementy . Pamiętaj , że najlepiej wyłapać wszystkie . Poruszając się strzałkami klawiatury komputerowej wyłap każde elementy i zbieraj punkty .


Spodziwanie Się Dziecka

Ocena gry

W tej grze po Znalezieniu swojego ukochanego . Oświadczynach i wzięciu Ślubu w końcu oczekujesz dziecka . Wykonujesz badanie , aby je obejrzeć . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Angela Myje Dziecko

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę mamy o imieniu Angela . Musisz wykąpać swoje malutkie dziecko . Musisz być bardzo ostrożny ponieważ jak wiemy dzieci się tego boją . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Kucyk Pony

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się ślicznym kucykiem Pony . Jest on bardzo nie zadbany i ktoś mu musi pomóc . Najpierw trzeba wyleczyć jego rany , wykąpać i na końcu nakarmić . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Znajdź Elementy Tom

Ocena gry

W tej grze mały Tom sporządził listę zgubionych elementów w tym bałaganie . Twoim zadaniem jest to , aby odnaleźć każdy z nich . Postaraj się znaleźć wszystko . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Macocha

Ocena gry

W tej grze jesteś dzieckiem . Nie możesz się bawić . Baw się tylko wtedy , gdy nie patrzy zła macocha . Przechytrz ją i zrób co tylko się da . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pizza

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotować Pizze . Pewnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał ochotę ją przygotować . Więc nie czekajmy tylko do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Klasa Taneczna

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotować się przed pójściem do szkoły tanecznej . Musimy kupić , a na początku dopasować odpowiedni strój w , którym będziemy dobrze wyglądać i tańczyć . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Krawiec

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest wyszyciu wymyślonego przez Ciebie ubrania . Tym ubraniem będzie suknia . Wymyśl coś naprawdę wspaniałego ponieważ masz duże umiejętności . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Dla Najmłodszych
 • Malowanka literki

  Malowanka literki

  Oglądana: 7710 ocena: 0.00

 • Uroczy Królik testuje lody

  Uroczy Królik testuje lody

  Oglądana: 3259 ocena: 0.00

 • Urządzanie domku dla lalek

  Urządzanie domku dla lalek

  Oglądana: 3172 ocena: 0.00

 • Studio Urody dla Psiaków

  Studio Urody dla Psiaków

  Oglądana: 2269 ocena: 0.00

 • Dzieciak i Miś

  Dzieciak i Miś

  Oglądana: 1942 ocena: 0.00

Reklama

cookie