Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie 85 gier

Gra ucieczka zwierząt z Zoo

Ocena gry

Miasto jest w niebezpieczeństwie! Zostało oblężone przez małych uciekinierów z zoo! Musisz je wszystkie z powrotem przegonić do swoich mieszkanek! Po drodze uważaj na balony, gdyż odejmują Ci czas oraz na inne przeszkody. Postaraj się zrobić to jak najszybciej i jak najzwinniej!


Ratownik Górskiego Pogotowia

Ocena gry

Górskie Pogotowie Ratownicze jest tylko dla tych najbardziej odważnych! Wciel się w rolę ratownika i postaraj się ratować wszystkich, którzy są w niebezpieczeństwie!


Gra Sterowanie helikopterem

Ocena gry

Wcielasz się w postać pilota. Musisz sterować helikopterem, a twoim zadaniem jest lot nim w jak najdłuższą podróż. Uważaj, żeby Twój helikopter nie rozbił się o ścianę! Unikaj przeszkód i pułapek!


Podniebna przygoda Mario

Ocena gry

Daj się wciągnąć w pełen przygód świat Mario! Tym razem czeka Cię emocjonalna podróż helikopterem podczas której musi zebrać jak najwięcej monet. Pomóż mu wykonać to zadanie, ale uważaj, aby Twój pojazd się nie rozbił. Powodzenia!Scooby Doo i jego podróż samolotem

Ocena gry

Scooby Doo uwielbia podróżować samolotem. Wybierz się razem z nim w taką wyprawę. Podczas lotu musi zbierzcie jak najwięcej czerwonych piłek. Czas, start!


Profesja: Pilot

Ocena gry

Jesteś jednym z najlepszych w profesji pilotów samolotu. Pokonaj określoną trasę, a po drodze zbierz wszystkie czerwone kropki. Postaraj się, aby Twój pojazd utrzymał się w powietrzu jak najdłużej. Uważaj na pułapki i przeszkody!


Atak papierowych samolotów

Ocena gry

Zabaw się w origami i zbuduj sobie samolot z papieru. Następnie tak nim steruj, abyś zestrzelił zbędne elementów, które pojawiają się na Twojej drodze. Twoją bronią są spinacze do papieru. Samolotem sterujesz za pomocą myszki. Postaraj się ukończyć grę z jak najlepszym wynikiem!


Przygody Papierowego Samolotu

Ocena gry

W tej grze musisz się wykazać niemałymi umiejętnościami! Twoim zadaniem jest pokonanie wroga za pomocą... papierowego samolotu i oczywiście swoich umiejętności. Daj z siebie wszystko!


Gra Pilotowanie Wojskowym Samolotem

Ocena gry

Ten samolot znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie! Najgorzej, że to Ty jesteś jego pilotem i musisz zadbać o przetrwanie! Poprowadzić pojazd tak, aby unikać czerwonych bomb wroga. Zbieraj po drodze zielone kamienie i niebieskie tarcze. Bądź czujny! Tu toczy się walka o Twoje życie!


Gra Pilot wojskowy

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać niezwykle profesjonalnego pilota wojskowego samolotu. Twoim zadaniem jest sterowanie samolotu, który jest wyposażony w broń. Na Twojej drodze może pojawic się niebezpieczny przeciwnik! Pokonaj wroga, ocal świat przed niebezpieczeństwem! Sterujesz myszką.


Popularne gry

 • Latanie
 • Znajdź Numerek

  Znajdź Numerek

  Oglądana: 1227 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1199 ocena: 0.00

 • Gra Pilot wojskowy

  Gra Pilot wojskowy

  Oglądana: 1041 ocena: 0.00

 • Przygody Małpki Piki

  Przygody Małpki Piki

  Oglądana: 895 ocena: 0.00

 • Balonowa przygoda Pingwina

  Balonowa przygoda Pingwina

  Oglądana: 850 ocena: 0.00

Reklama

cookie